Zdraví posílí a chutí potěší. Tak by se ve zkratce dala popsat stálice a tak trochu už i legenda mezi teplými nápoji. Zázvorový čaj s plátky čerstvého zázvoru, lístky zelené máty, značné dávky medu a přiměřeného množství citrónu, probere i „ledového muže“, a to nemluvě o jeho léčebních účincích při nachlazení.

Intenzivní a zcela neopakovatelná chuť Chai latte vzniká spojením černého čaje, exotického orientálního koření – kardamom, skořice, zázvor, hřebíček – a horkého našlehaného mléka, díky kterému všechny ingredience ještě lépe vyniknou. Když se pak přidá ještě trocha medu nebo cukru, je na světě nápoj, který nejen zahřeje, ale i dokonale potěší.

Dokonalý poměr silné kávy a teplého mléka s jemnou mikropěnou nabízí všem kávomilcům Flat white. V podání Bageterie Boulevard si pak k tomuto lákavému „základu“ můžete podle vlastní chuti a nálady přidat ještě oříškovou nebo čokoládovou příchuť. A co si od horkého nápoje přát víc, než aby zahřál a součastně jste měli pocit, že mlsáte oblíbené čokoládové nebo nugátové pralinky.

Všechny novinky jsou už nyní na všech pobočkách Bageterie Boulevard, tak si je nenechte ujít.

Více informací naleznete také na www.bb.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno