Hodinky se z must have pomocníka změnily na designový doplněk a šperk. Coby dárek však bývaly v kurzu vždy. Dnes se hodí věnovat zejména designové hodinky, mezi které patří i ty ze dřeva. Dřevěné hodinky mají styl a potěší též každého s hlubším vztahem k přírodě.

Dřevo už dávno nepatří pouze na nábytek

Trend přírodního dřeva se nejen vrací, ale dokonce proniká i do oblastí, kde bychom jej dříve nečekali. Nábytek ze dřeva nikoho neudiví. Avšak dřevo je též surovinou pro výrobu moderních tkanin (lyocell) a přímo z něj se vyrábí i módní doplňky. Právě u nich je doslova povinností dřevo přiznat. Nevyužívají se jen jeho vlastnosti, ale i vzhled. Módní designéři exkluzivně vytváří dřevěné kabelky a šperky. Ale dřevo se stalo i hitem v oblasti pánských módních doplňků. Dřevěný motýlek i dřevěné hodinky fascinují svým unikátním designem. Napadlo vás sáhnout třeba pro dřevěných hodinkách coby po ideálním dárku pro partnera?

Pánské dřevěné hodinky – skutečně mužný dárek

Vymýšlet dárky pro muže nebývá vždy snadné. Pokud jde o jejich hobby, do těch se raději nesnažíme míchat. Kupovat jedno vtipné spodní prádlo za druhým, nebo jedno triko s cool potiskem za druhým ­– s tím rovněž na dlouho neuspějeme. Když pak chceme skutečně pěkný a hodnotný dárek, mnohdy nevíme, po čem sáhnout. Dobrým tipem na dárek jsou pánské dřevěné hodinky. Značka WOOWA nabízí designové dřevěné modely s ciferníkem obvykle větším než 40 mm v průměru. Často kombinují dřevo a kov. Vybaveny jsou kvalitním hodinovým strojkem a odolným safírovým sklíčkem.

Kdy se dřevěné hodinky pro muže hodí věnovat? Příležitostí najdete mnoho. Narozeniny, Vánoce, vaše výročí, či je třeba dejte svému novopečenému manželovi jako osobní svatební dárek. Ve WOOWA vědí, jak takový dárek ještě více okořenit. Nabízí gravírování zdarma, a tak máte možnost na hodinky nechat vyrýt věnování i datum vašeho seznámení a svatby.

Pořiďte si i dámské dřevěné hodinky

V sortimentu WOOWA nechybí ani dámské dřevěné hodinky. Ženy si totiž hodinky ze dřeva zamilovaly a díky kolekci pro ženy teď nemusí nosit obří pánské modely. Dámské hodinky mají průměr pod 40 mm. Těmito hodinkami máte možnost obdarovat ženy ve svém okolí. Hodí se mamince k narozeninám, potěší vaši ekologicky smýšlející sestru i vaši módychtivou nejlepší kamarádku.

Dárek i pro pár

S WOOWA modely dřevěných hodinek se však dá kouzlit, i pokud jde o dárky pro pár. Takto můžete odměnit sebe i partnera ke společnému výročí seznámení či svatby, dopřát si společný svatební dar, ale třeba i dárek k Vánocům. Hodinky ze dřeva pro pár, s gravírováním na zadní straně, se hodí i jako svatební dar pro lidi z vaší blízké rodiny i pro přátele, kteří se rozhodli do toho „praštit“ a kráčet životem dál společně. Originální dárky se dnes nehledají snadno, a právě dřevěné hodinky bývají skvělým řešením.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno