Elektrický Berkel – kvalitní pomocník pro pohodlné a precizní nakrájení uzenin

0

K nejlepším nářezovým strojům vůbec patří ty od společnosti Berkel. Setkat se s nimi proto můžete jak v renomovaných restauracích, tak v domácnostech. Modely s integrovanou brusnou jednotkou a milimetrově přesným regulátorem jsou zárukou dokonalého řezu a stálé ostrosti. Ve spojitosti s názvem Berkel se zasvěceným znalcům vybavení nejvyšší kvalita, jedinečný design a vysoká životnost.

Důkazem jsou, že i dnes jsou stále k vidění mnohé kráječe Berkel, které byly vyrobeny na začátku minulého století. Přímého dovozce firmy Berkel s proškoleným servisním oddělením najdete na edelikatesy.cz.  K dostání jsou elektrické i manuální modely.

Kvalita za skvělou cenu

Modelem, který si zasloužíte mít doma, pokud si rádi dopřejete plátky kvalitní šunky nebo salámků, je Berkel Home Line 200. K dostání je za 14 599 Kč, což z něj činí nástroj dostupný pro mnohé z nás s vědomím, že kupujeme to nejlepší, co můžeme najít na poli nářezových strojů. Jde o menší elektrický kráječ v původním velmi zajímavém designu. Velikost krájecího kotouče je 200 mm. S jamonem, uzeninami i masem se pracuje velmi rychle a pohodlně, díky snadné proměnlivosti tloušťky řezu můžete stále vytvářet plátky o síle, kterou potřebujete. Krytka čepele se dá lehce odejmout pro dokonalé vyčištění. Komponenty, jež přichází do kontaktu s masem, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Pro domácí použití je tento model jako stvořený.

Větší Berkel elektrický kráječ

Také model Berkel Red Line 220 v černé barvě je určen pro krájení jamonu, salámků a uzenin. Velikost krájecího kotouče je tady 220 mm a stejně, jako u výše uvedeného modelu, je vše, co přichází do kontaktu s masem, z nerezové oceli. V nabídce je v černé, červené a krémové barvě.

Všechny nářezové stroje vysoké kvality značky Berkel, najdete na eDelikatesy.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno