Je velký rozdíl vracet se do neútulné předsíně, která nám třeba hned při prvním pohledu na podlahu pokazí úplně náladu. Pokud si do této většinou malé místnosti pořídíme ten správný nábytek, přimějeme snadněji i malé děti uklízet si po sobě boty nebo bačkory. Hezké, kvalitní a levné předsíňové stěny, botníky i věšák a další vybavení pro předsíně a chodby najdete na finecase.cz.

Botník ideální pro malé děti

Děti obtěžuje jakýkoli pohyb navíc, který musí kvůli uklizení něčeho někam udělat. I když máme botník s otvíracími přihrádkami, jsou většinou líné otvírat jej. Dnes ale můžete koupit různé typy otevřených botníků, do nichž bude i pro děti hračkou své boty uklidit.

Moderní botníky mohou mít industriální vzhled, který je velmi neotřelý. Pokud je navíc pro zhotovní botníku použita kombinace dřeva a kovu, půjde o model, který bude kvalitní a pevný.

Právě takový je botník industriální – kovové police 100 x 92 x 30 cm. 4 police jsou zárukou spousty místa i pro čtyřčlennou rodinu. Nahoru navíc odložíte pár doplňků, klíče, kabelku a podobně. Nosnost police je dostatečných 5 kg, horní police až 10 kg. Je velmi oblíbený i pro jeho vzdušnost a jednoduchost, prostor byť bude malý, opticky nezatíží. Jde o atraktivní design INDESTIC od VASAGLE.

Ve stejném stylu a i k sezení je určen botník s lavičkou 80 x 30 x 44,5 cm. Ideální pro všechny, kteří chtějí odložit boty, ale také si sednout.

Předsíňové stěny

Pokud chcete vybavit celou předsíň, nepřehlédněte předsíňové stěny. Během jednoho nákupu rychle vyberte vše potřebné pro každou předsíň. Navíc k dostání jsou nejen v mnoha stylech, ale také s různým počtem kusů vybavení a v různých barvách.

Podívejte se na kompletní nabídku zboží nejen do předsíně na finecase.cz a vyberte si. Budete spokojeni s cenou i kvalitou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno