Mytí oken nepatří zrovna mezi mé oblíbené činnosti, ale párkrát do roka jsem se do něj chtě nechtě musila pustit. Letos jsem řekla rezolutně dost, těch dvacet dvojdílných oken v našem domě prostě umývat nebudu a podívám se na internetu po nějaké firmě, která myje okna a také mě samozřejmě zajímala cena za tuto službu.
K mému překvapení jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí mytí oken v ceně od 14,- Kč/m² a hned jsem se s firmou zkontaktovala. Po domluvě k nám za čtyři dny přijeli tři pracovníci této firmy a okna umyli během ani ne tří hodin!
Jejich rychlá práce mě naprosto ohromila, a i když jsem hledala na oknech nějaké nedostatky špatného umytí, nic jsem nenašla. Fakt neskutečně šikovní lidi a já měla během dopoledne v celém baráku umyté okna. Takže kdo chce mít perfektně umyté okna, aniž by se nadřel, rozhodně Vám doporučuji vyhledat tuto firmu, která dělá mytí oken Brno s naprostou dokonalostí.
Mytí oken, výloh, čištění žaluzií a markýz od jedné firmy!
V Brně čistí a myje okna, výlohy a prosklené plochy skvělá firma – A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pro své zákazníky myjí běžně i silně znečištěná okna, např. po malování nebo po rekonstrukci. Čištění realizují jednoduchým způsobem, používají trik tzv. suchého leštění. Důkladně umytá a ošetřená okna vyleští suchou bavlněnou plenou.

Nepoužívají žádná leštidla, protože po použití leštících přípravků se časem objeví stopy leštění, které jsou viditelné pouhým okem. Z výloh a oken odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie a bannery. Umí kvalitně odstranit pozůstatky lepidla a silikonu z prosklených ploch, tak aby nedošlo k jejich poškrábání.
Umyjí Vám okna včetně žaluzií, předokenních rolet či markýz. Na údržbu jsou nejnáročnější textilní markýzy a slunečníky, pokud je nechcete při vlhkém počasí demontovat, doporučují ošetření impregnačním nástřikem. Impregnace ochrání Vaše markýzy od vlhkosti a zabrání vzniku potencionální plísně.
Kromě čištění koberců v Brně Vám ručně vyčistí matrace a čalounění sedacího nábytku. Pomocí jemného kartáče zapracují chemii do textilie. Vytvořená pěna spolu s nečistotami a alergeny je odsáta třímotorovým vysavačem se speciální hubicí. Jejich práce je profesionální, rychlá a precizní.








