Mytí oken nepatří zrovna mezi mé oblíbené činnosti, ale párkrát do roka jsem se do něj chtě nechtě musila pustit. Letos jsem řekla rezolutně dost, těch dvacet dvojdílných oken v našem domě prostě umývat nebudu a podívám se na internetu po nějaké firmě, která myje okna a také mě samozřejmě zajímala cena za tuto službu.

K mému překvapení jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí mytí oken v ceně od 14,- Kč/m²  a hned jsem se s firmou zkontaktovala. Po domluvě k nám za čtyři dny přijeli tři pracovníci této firmy a okna umyli během ani ne tří hodin!

Jejich rychlá práce mě naprosto ohromila, a i když jsem hledala na oknech nějaké nedostatky špatného umytí, nic jsem nenašla. Fakt neskutečně šikovní lidi a já měla během dopoledne v celém baráku umyté okna. Takže kdo chce mít perfektně umyté okna, aniž by se nadřel, rozhodně Vám doporučuji vyhledat tuto firmu, která dělá mytí oken Brno s naprostou dokonalostí.

Mytí oken, výloh, čištění žaluzií a markýz od jedné firmy!

V Brně čistí a myje okna, výlohy a prosklené plochy skvělá firma – A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pro své zákazníky myjí běžně i silně znečištěná okna, např. po malování nebo po rekonstrukci. Čištění realizují jednoduchým způsobem, používají trik tzv. suchého leštění. Důkladně umytá a ošetřená okna vyleští suchou bavlněnou plenou.

02 Mytí oken13

Nepoužívají žádná leštidla, protože po použití leštících přípravků se časem objeví stopy leštění, které jsou viditelné pouhým okem. Z výloh a oken odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie a bannery. Umí kvalitně odstranit pozůstatky lepidla a silikonu z prosklených ploch, tak aby nedošlo k jejich poškrábání.

Umyjí Vám okna včetně žaluzií, předokenních rolet či markýz. Na údržbu jsou nejnáročnější textilní markýzy a slunečníky, pokud je nechcete při vlhkém počasí demontovat, doporučují ošetření impregnačním nástřikem. Impregnace ochrání Vaše markýzy od vlhkosti a zabrání vzniku potencionální plísně.

Kromě čištění koberců v Brně Vám ručně vyčistí matrace a čalounění sedacího nábytku. Pomocí jemného kartáče zapracují chemii do textilie. Vytvořená pěna spolu s nečistotami a alergeny je odsáta třímotorovým vysavačem se speciální hubicí. Jejich práce je profesionální, rychlá a precizní.

9 KOMENTÁŘE

 1. Perfektní servis a svědomitá práce , jen kladné hodnocení na společníky firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. , mytí oken ,čištění koberců to jsou prozatím služby , které využívám již několik let a dávám doporučení na jejich 100% servis Dášenka

 2. Mytí oken a čištění markýz zadávám pravidelně firmě A SERVIS LIPKA s.r.o. , profesionální a kvalitní práce je výsledkem jejich zaměstnanců

  za naši provozovnu děkuji

 3. Dobrý den , také využívám služeb společnosti A SERVIS a jsem velmi spokojená , kdo ještě nezná profesionální práci od této společnosti , tak doporučuji využít

 4. děkuji společnosti ASERVIS LIPKA s.r.o. za jejich služby a všude doporučuji ,služby využívám již několik let ke své spokojenosti

 5. Dobrý den,
  nevěřila jsem ,žádná chemie , žádná leštidla a okna září 100% odvedená práce

  děkuji Verka

 6. Také jsem dostala doporučení na tuto firmu, nejen v rámci kvality, ale hlavně ceny. Chtěla jsem se jen zeptat, jak přesně funguje impregnace oken při čištění oken?
  Děkuji za odpověď.

  • dobrý den paní Komárková

   Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně, Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy,okna touto impregnací mají samočisticí schopnost.

  • Hezký den paní Komárková

   A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí tuto kompletní péči v oblasti mytí a impregnace výloh,oken a proskleněných ploch. Jde o tzv. nešpinavou úpravu skel která zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost.Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně,na čištěné ploše je vytvořena nanovrstva na které dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Ošetřené plochy touto metodou mají samočistící schopnos.Jedno ošetření proskleněných ploch je ochranou až na 5let
   Budem doufat že i Vy využijete naše služby a to s velkou spokojeností
   s pozdravem hezkého dne Barbora Lelková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno