Od jedné úklidové firmy jsem požadovala vyčištění podlah v administrativní budově. Domluvili jsme se na termínu i na rozloze a hlavně na čase, který byl pro nás velmi důležitý, jelikož nešlo omezit chod firem v administrativní budově a vyčištění podlah muselo být zhotoveno ve večerních hodinách – s tím vším souhlasili a vše bylo dohodnuto.

Pak přišel první telefon – posunutí termínu, potom přišel druhý telefon – rozdělení čištění podlahy do dvou termínů. Jsem zcela chápající člověk, a pokud se mnou někdo takto jedná, tak je to v pořádku, byli slušní, ale já nemohla čekat.

Pátrala jsem po internetových vyhledávačích po jiných firmách, které mi zajistí kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazila jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a zavolala jim. ,

Řekla jsem jim své požadavky a také jsem je upozornila na předešlou zkušenost, aby se to znovu neopakovalo, ujistili mě, že pokud si nyní stanovíme termín, tak jej bez problémů dodrží, protože si umí přerozdělit práci a mají příslušný počet pracovníků, také pro ně není problém podlahu vyčistit v mimoprovozních hodinách, které zpravidla bývají až po 6 večerní.

Popravdě už takové jednání se mi líbilo o něco více, než s předešlou firmou, která si očividně neuměla uspořádat práci tak, aby ji stíhala v přesně stanovený termín. Ale i tak jsem si nechávala zadní vrátka otevřená, protože nechci být znovu zklamaná, takže jsem si vyhledala kontakty i na další dvě firmy.

Nyní ale vím, že to nebylo třeba, pracovníci z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. přijeli opravdu ve stanovený den a hodinu, které jsme s jejich šéfem domluvili. Dovezli si s sebou potřebné pomůcky, takže nelítali a nepanikařili, že něco nemají. Jejich přerozdělení práce bylo profesionální a nemělo chybu.

Vůbec se neotáleli a hned se pustili do čištění. Nutno dodat, že vzhledem k vysoké rozloze naší administrativní budovy dojeli ve třech skupinkách, aby do rána byla podlaha čistá a bylo ji možno používat. Sledovala jsem je jen chvíli, abych je nerušila při práci, ale používali krásně voňavou chemii a stroj, kterým kartáčovali povrch podlahy.

Po vyčištění a umytí chemie z povrchu podlahy zůstala podlaha krásně čistá a lesklá. Samozřejmě vše stihli ještě v noci a ráno tak mohla býti budova znovu otevřena, bez jakýchkoliv problémů a omezení. Naši kolegové si ihned vyčištěné podlahy všimli. Mám velkou radost, že mi firma A SERVIS splnila přání a je spolehlivá.

Čištění podlah kvalitně!

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí kvalitní strojové čištění podlah. Strojové čištění je vhodné pro betonové podlahy, linolea,  marmolea, podlahy z PVC a další podlahové krytiny.

Provádí čištění a impregnaci dřevěných podlah, plovoucích podlah, vinylových podlah, betonových stěrek, litých a průmyslových podlah. Zajistí čištění a impregnaci přírodních kamenných podlah, epoxidových podlah, vyčistí a impregnují strukturované průmyslové podlahy a keramické dlažby.

02 čištění podlah 5

Přírodní a kamenné podlahy, které již nemají kvalitní povrch a jsou ošlapány a vymyty krystalizují. Krystalizace je vhodná pro přírodní materiály, které dostatek vhodných vápenatých sloučenin ve své struktuře. Krystalizace je vhodná pro mramory, mramorové podlahy, dlažby  a obklady, přírodní dlažby, obklady a podlahy.

Přírodní podlahy, které je potřeba zdrsnit a strukturovat také pískují. Čištění pískováním provádí pro kamenné podlahy, zdi a podezdívky, pískují také břízolit, pískovcové bloky, zdi a kameny, skládané tarasy, zdi, stěny, fasády.

Pískováním generálně čistí velmi zašlé nečistoty, vodní kámen, vytváří čisté a nové povrchy u kamenných a přírodní materiálů. Čistí a pískují fasády, zdi, stěny, portály, basreliéfy, sloupy, atiky, ostění historických domů, objektů s kamennými a přírodně kamennými prvky fasád.

8 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,
  chci se zeptat, zda je čištění a impregnace vhodná i na parketové podlahy? Děkuji a s pozdravem Eliáš

 2. nově položenou podlahovou krytinu bylo potřeba vyčistit a ošetřit , kam se obrátit ? doporučení jsem dostal na A SERVIS LIPKA s.r.o. udělal jsem velice dobře a posílám dál své doporučení na společnost A SERVIS

 3. Veškerou pokládku podlahy vám vyčistí a následně ošetří impregnece podlah , kterou doporučuje ASERVIS LIPKA s.r.o.
  Podlahovou krytinu již léta vkládám do péče profesionálům této společnosti a jsem velmi spokojená

 4. Zaručeně perfektní práce od A SERVIS LIPKA

  Čekala mě generální údržba čištění podlah , proto jsem na doporučení oslovil zmíněnou společnost a musím říci k velké spokojenosti , vřele doporučuji využití nabízených služeb i vám

 5. A SERVIS LIPKA s.r.o.- perfektní servis a odborná práce, je jednou z předností této společnosti !!!
  doporučuji spolupráci s touto firmou Žídek jaroslav

 6. Kterak se zbavím čmou na linoleu?Slyšela jsem o impregnaci je vhodná a účiná a kam se mohu obrátit

  děkuji Ema z Prahy

 7. Dobrý den ,vedu taneční kroužek a dlouho jsem hledal firmu , která vyčistí a ošetří podlahu tanečního sálu.Po ne dobrých zkušenostech s jinými firmami a pracovníky, jsem konečně dostal tip a povedlo se.Taneční parket je jak kluziště , já i moji začinájící tanečníci jsme velice spokojeni a kdo za to může? firma A SERVIS .Už nebudu hledat jinou firmu, budu se stále obracet na tento velice dobrý kolektiv pracovníků z A SERVIS LIPKA s.r.o.

  s pozdravem Taneční klub VESELKA

 8. Od firmy si jednou za dva roky necháváme na prodejně voskovat linoleum. Zaměstnanci od Lipky odmyjí starý vosk, strojem vyčistí podlahu a nanesou nový. Jedenkrát za rok čistí koberce a každý měsíc servisně umývají výlohy. Jsme na ně zvyklí, vyhovuje nám jejich přístup. Šéf jednou spěchal a nechal vyčistit koberce jinou firmou a to se nám ani trochu nelíbilo. Prosili jsme ho, aby tu nikoho jiného než A SERVIS nezval. Ta druhá firma měla nějaké divné lidi, byli strašně pomalí, jako by to dělali poprvé, fakt už ne. Když udělá A servis nové vosky, je to paráda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno