Vlastním květinářství v centru města. Dělám to, co mě celý život baví a naplňuje, do čeho mohu vložit své srdce a svoji vášeň. Prostě dělám to, co mně jde a dělá šťastným. Aranžuji květiny, vytvářím kytice, dekorační předměty, jak z květin, tak i bez nich, především však vytvářím úsměv lidem na tváři. Je to nejhezčí poděkování za odvedenou práci.

Jelikož se mé květinářství nachází v centru města, je tu zvýšená prašnost a výskyt různých typů nečistot. Musím dvakrát denně prodejnu vytírat, utírat prach, oprašovat poličky či vystavené předměty. I výlohy a okna mého květinářství dostávají zabrat. Již delší dobu byly zašlé a zanesené nečistotami a prachem.

Jednoho dne jsem se do mytí výloh a mytí oken pustil na vlastní pěst a nebyl to zrovna nejlepší nápad, jelikož ať jsem výlohy umyl jakkoliv, vždy na nich zůstaly šmouhy, tahy po mytí a leštění. Po třetím pokusu jsem to vzdal a začal na internetu hledat úklidovou firmu, která by tento problém vyřešila za mě. Podle recenzí, různých článků a fór mě vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. jako správná volba.

Hned další den jsem firmu zkontaktoval, domluvil s velmi příjemnou paní po telefonu termín, který vyhovoval mě i firmě. Překvapilo mě, jak bylo vše rychle domluvené a zařízené. Po domluvě mě ihned zaslali  na e-mail finanční návrh mé poptávky a tři dny na to už byli zaměstnanci firmy A SERVIS nastoupeni v mém květinářství. Práce jim šla pěkně od ruky, bylo vidět, že jsou to zkušení a proškolení pracovníci a především bylo vidět, s jakou jistotou práci vykonávají.

A výsledek tomu také odpovídal, výlohy se leskly jako když jsem si obchod přebíral na úplném začátku. Cenově byla firma srovnatelná s konkurencí, kolikrát byla i pod průměrnou cenou, takže velká spokojenost. Firmu A SERVIS LIPKA musím a určitě budu nadále doporučovat. Těším se na další spolupráci.

Na odstranění mastného fleku z koberce je nejlepší strojové čištění koberců Brno

Jako každý rok je zvykem, že se grilovací sezóna začíná u nás doma, takže i letos tomu tak bylo. Pozvali jsme sousedy ze všech světových stran a vesele jsme si užívali grilování na zahrádce, nebo spíš dvorku. Jakmile bylo něco ogrilované, nosilo se to dovnitř, protože ještě nebylo až takové teplo, aby se mohlo sedět celou dobu venku, což byla velká škoda. Hlavní bylo, že jsme si mohli dopřát grilování a užili jsme si to.

glass of red wine fell on carpet, wine spilled on carpet
glass of red wine fell on carpet, wine spilled on carpet

Jenomže co čert nechtěl, tak se stalo, že jsem takto jednou nesla na tácku ogrilované klobásy a nějak jsem si to špatně chytla a překlopilo se mi to na zem na koberec. Jak víte, tak klobásy jsou pěkně mastné, takže mi na koberci vznikl ohromně mastný flek. No, myslela jsem, že mě budou omývat. Ale stejně bych s tím v daný okamžik nemohla nic udělat, tak jsem se alespoň snažila dát na to kuchyňskou papírovou utěrku, aby do sebe nasála omastek. Večer jsme samozřejmě kvůli tomu nerušili, ale hned druhý den jsem nad tím musela přemýšlet.

Nakonec jsem se rozhodla, že se na internetu porozhlídnu po nějaké profesionální pomoci. Projížděla jsem firmy a pročítala jsem si jejich nabídky, služby a ceny. Porovnávala jsem je a udivilo mě, kolik firem nabízí úplně stejné služby a za tak rozdílné ceny. Hlavně hodně firem nabízí extrakční a parní čištění a přitom podle recenzí to nestojí zato.

Tak jsem doufala, že najdu něco vhodného a hlavně účinného na mastné fleky. Zaujala mě nakonec strojová metoda čištění koberců Brno, protože měli úplně jinou politiku čištění než všechny ostatní firmy. Rozhodla jsem se tedy pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění koberců.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění. Dorazili pracovníci firmy a vysvětlili mi, jak to bude probíhat. Nejdříve si obhlídli koberec, aby zjistili míru znečištění a hlavně, aby věděli, kolik mají namíchat chemie, která má právě pomoci odstranit mastnotu i veškeré nečistoty z koberce. Aplikovali chemii, která působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe nečistotu, ničí bakterie, roztoče a alergeny. Musí se také nechat nějakou dobu působit, jinak by efekt čištění nebyl ten správný.

Po uplynutí doby působení chemie začali kartáčovat koberec velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, kterým jsou schopni vyčistit i koberce s vysokým vlasem. Nejdříve začali na tom mastném fleku a posléze šli od začátku koberce až po jeho konec. Přejížděli jím po celém koberci místo od místa a za kotoučovým strojem vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce strojem začali koberec vysávat vysoce účinným turbo vysavačem.

Byla jsem plná očekávání, jestli se jim opravdu podaří odstranit mastný flek a opravdu se podařilo. Jsem moc šťastná, že je koberec zachráněný a hlavně, že se podařilo odstranit ten mastný flek. Koberec vypadal po vyčištění strojovou metodou opravdu skoro jako nový, vlasy se napřímily, celkově se provzdušnil a barva krásně ožila. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby ráda doporučím dál.

 

34 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,
  chtěl bych si nechat umýt střešní okna. Zajišťuje A SERVIS LIPKA mytí i takovýchto oken?

 2. Působí firma i v jiných městech než v Brně? Případně bylo by pro vás problematické dojet do Vyškova?

  • Dobrý den,
   okna leštíme bez leštících přípravků, protože tyto lepkavé prostředky na sebe nabalují nečistoty. Okna tedy leštíme na sucho bavlněnou plenou. Takto na oknech nezůstávají šmouhy ani tahy po leštění.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

    • Dobrý den,
     máme vyzkoušeno, že leštění na sucho má mnohem lepší výsledky. Leštěním oken za mokra jsme nikdy nedocílili opravdu čistého okna bez šmouh.
     S pozdravem
     Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   ano, na mytí oken ve výškách se naši pracovníci specializují. Používají horolezeckou techniku i vysokozdvižné plošiny.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Dobrý den,
  nemusíte mít strach, koberec se na závěr čištění vysaje téměř do sucha a voda by tak k parketám neměla proniknout.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 4. Máme pod kobercem parkety, nemohou zvlhnout vlivem velkého množství vody absorbované v koberci?

 5. Dobrý den,
  ano, nemusíte se obávat. A SERVIS LIPKA používá k odstraňování polepů korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm, která okno nikdy nepoškrábe.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 6. Chtěla bych A SERVIS moc moc pochválit, myli nám okna a byli jsme hodně spokojení. Perfektní lesk, stoprocentně čisté. Prostě paráda.

  • Dobrý den,
   děkujeme za milý komentář. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   na odstraňování tvrdých nečistot používáme korundové žiletky, které nijak nepoškodí skleněnou plochu.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 7. Dobrý den,
  ano, tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje do všech vláken koberce.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 8. Dobrý den,

  poradí si Vaše strojová metoda čištění koberců kotoučovým strojem také se zatvrdlými nečistotami na koberci?

 9. Dobrý den,
  vlastním kadeřnictví a hledám firmu, která by mi pomohla s umytím výloh. Je možné se s A SERVIS LIPKA domluvit na mytí i po pracovní době?

 10. A SERVIS také vřele doporučuji. Věnují se také mytí oken. Na to jsme si je k nám pozvali a nemůžeme si s manželkou jejich práci vynachválit. Takový lesk, to jsem ještě nezažil.

  • Dobrý den, pane Párale,
   děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste byli spokojení.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 11. Dobrý den, paní Vomáčková,
  ano, samozřejmě. Firma A SERVIS LIPKA poskytuje službu mytí oken nejen pro firmy ale i domácnosti.

  Přeji hezký den

 12. Dobrý den paní Stará,

  mastná skvrna není pro náš kotoučový stroj a dezinfekční čistící chemii žádný problém. Naše pomůcky si s ní hravě poradí.

  Hezký den.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno