Lesklé materiály a zářivé barvy 

Čím lesklejší tím lepší platí letos v každém případě. Opatrnější buďte pouze v případě, že máte plnější postavu nebo extrémně vyvinuté poprsí. Trendem jsou metalické tóny i zářivé barvy. Na první opalování se ale lesklé plavky příliš nehodí – příliš zvýrazňují nedostatek sluníčka z předcházejících měsíců. Sáhněte po nich proto až o něco později.

 

Květy a puntíky

Květinové vzory a hravé puntíky patří mezi stálice, které se do plavkových kolekcí pravidelně vracejí. Dámské plavky 2016 upoutají květinovými vzory, evokujícími svou pestrostí staré zámecké interiéry a jednoduchými puntíky, kombinovanými s výrazným podkladem.

 

Plné vršky pro všechny

Na úsporu materiálu se už v případě plavek tolik nehraje. Ty tam jsou dvě šňůrky s miniaturními trojúhelníčky. Plavky s plným vrškem dávají větší prostor fantazii a nemusíte se bát, že se vám během skotačení ve vodě zákeřně vyhrnou. Skvěle vypadají třeba jednodílné plavky, které spojují horní a dolní část plavek pouze úzkým pruhem látky.

 

Průstřihy hrají prim

Jednoduché plavkové modely už nejsou IN. Raději vsaďte na rafinované průstřihy v oblasti boků nebo vršku. Opticky vás zeštíhlí a navíc je u vody hned tak někdo mít nebude. Jen nedoporučujeme se v nich opalovat, jinak můžete být vzniklými vzory na kůži nepříjemně překvapena.

Širokou nabídku plavek naleznete v e-shopu Rajpradla.cz. Kromě klasické kategorie plavek můžete vybírat i v bohatě zásobené sekci horní a spodní díly plavek, kde můžete velikost každého kousku vybrat přesně na míru a navrch vytvořit jedinečnou kombinaci barev a tvarů podle svého vkusu.  

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno