Perly jsou plodem přírody. Jsou přirozeně krásné a nepotřebují žádné složité úpravy. I žena je přirozeně krásná a chcete-li jí říct, že se vám stále líbí a že ji milujete takovou, jaká je, jsou perly tím pravým dárkem.

Perly jako dárky pro ženy se uplatní při mnoha příležitostech. Nejčastěji jde o oslavu významného životního jubilea nebo důležitých událostí. Dobře se hodí při maturitě, svatbě i jako milá pozornost u porodu dítěte. Perly nosí štěstí a toho přece není nikdy dost.

720-A3

Jak vybrat ten správný šperk

Koupit ty správné šperky pro ženy není vůbec těžké. Stačí se jen trochu zajímat o to, jak vypadá jejich šperkovnice. Mají v ní spoustu stříbrných řetízků s přívěsky, ale jen dvoje náušnice? Napravte to. Vlastní sice spoustu různých náhrdelníků, ale rukám k dokonalosti stále něco chybí? Vyberte ten nejkrásnější prsten s perlou nebo perlový náramek.

Řídit se můžete také tím, jak žena vypadá. Ženy s tmavším fototypem pleti s tmavými vlasy i očima budou vypadat skvěle s perlami bílými, smetanovými, šedými nebo světle růžovými a modrými, které jejich obličej ale i dekolt a ruce nádherně projasní.

Ženám se světlou pletí i vlasy více sluší perly tmavé; černé, hnědé, fialové nebo tmavě modré, které zvýrazní jejich rysy a podtrhnou krásu očí. Také platí, že pro ženy drobnějšího vzrůstu vybíráme perly menší (max. do střední velikosti), zatímco u žen typického slovanského vzhledu to platí naopak.

Nevíte-li si stále s výběrem šperku rady nebo se chcete jen ujistit o vhodnosti své volby, navštivte e-shop Buka Jewelry a napište nebo zavolejte odborníkům. Rádi vám poradí a doporučí ty nejkrásnější šperky, které obdarované ženě zaručeně udělají radost.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno