Někdo zavírá, někdo mění zaměření, jiní otevírají – ani dnešní doba zavřených provozoven gastroprůmysl jako celek nepoloží na lopatky. Možná je to i pro vás čas, kdy máte příležitost vylepšit svoji nabídku, či se pustit do něčeho zcela nového. Gastromania.cz je místo, kde k tomu najdete vše, co potřebujete.

Gastromania.cz jako partner pro kuchaře, cukráře i baristy

Na jednom místě, v e-shopu Gastromania.cz, máte možnost nakoupit všechno profesionální vybavení pro gastroprovozovny, ale i drobné kuchařské potřeby, třeba gastro nádoby, taktéž potřeby pro cukráře a barmany.

Profi cukráře dělají vhodné profesionální vychytávky

Mnohé cukrářské speciality nejde bez vhodných pomůcek udělat. Cukrařina je na vzestupu nejen kvůli zručnosti profesionálů a jejich vybrané chuti, ale i díky stále důmyslnějším vychytávkám pro cukráře. Ty nejkvalitnější a nejnápaditější vám nabídne Gastromania.cz. Jde o cukrářské pomůcky připravené pro profíky, ale díky dostupné ceně je ocení i každá domácí pekařka. Koupíte zde velké množství různých vykrajovátek, formiček a forem, štětců, značkovačů, dávkovačů a pytlíků, špachtlí, hořáky na karamelizování, keramické kuličky na pečení těsta a mnohé jiné pomůcky světových cukrářských mistrů.

E-shop nabízí skutečně mnohdy nevídané pomůcky, díky kterým dostanou vaše cukrářské výrobky punc originality. Skvělý příkladem byla třeba i letošní velikonoční nabídka cukrářských forem. Úchvatné jsou též formy na čokoládu a čokoládové figurky.

Kompletní výbava pro profi bar

Skvělý sortiment najdete mezi barmanským vybavením. Baristické potřeby – to jsou shakery na míchané nápoje, barové držáky, barové příslušenství, sifony, lahve a další barmanské pomůcky. Doplníte zde bombičky do sodovkových i šlehačkových lahví. Nechybí ani různé potřeby pro číšníky.

O Gastromania.cz

Gastromania.cz nabízí bohatý sortiment gastro zařízení i pomůcek. K různým zařízením poskytuje rovněž montáž a servis. Pokud jde o nerezový nábytek a digestoře, firma je schopna zajistit rovněž výrobu na míru. Nabízené zboží je skladem a dodání je tak velice rychlé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno