Pánské spodní prádlo v proměnnách času

Není tomu totiž tak dávno, kdy pánské spodní prádlo vypadalo úplně jinak, než jak ho známe dnes. Prošlo si mnoha fázemi, mezi kterými jsme mohli nalézt klasické podvlékačky, spodní košile, bruchy či overaly. A tak tyto kousky najdem již jen jako odkaz knižní nebo filmové tvorby. Podobu, jakou má dnes, spodní prádlo získalo v druhé polovině minulého století.

Zatímco tedy historie je jasná a vcelku obsáhle zdokumentovaná, budoucnost můžeme pouze odhadovat. Jaké materiály asi budou vynalezeny v nových érách lidstva? Dočkáme se nezničitelných materiálů extrémě odolných proti znečištění nebo například samočistících látek, o které není třeba se starat? Má vůbec taková budoucnost šanci na úspěch, aniž by to znamenalo krach výrobců? Může se třeba stát, že pánské trenýrky či boxerky přestanou být spotřebním zbožím?

 

Budou nás stále ovládat módní trendy?

I v současnosti se pánské spodní prádlo řídí módními trendy. Zatímco na začátku milénia nedali pánové dopustit na klasické slipy, nyní jsou na vrcholu volné trenýrky, které poskytují dostatek prostoru a pohodlí. Kdo však ví, jak to bude v budoucnu – technologie se totiž nezadržitelně řítí vpřed a jen málo co se již v dnešní době nepyšní nálepkou „chytré“. Je možné, že v budoucnu bude chytré i spodní prádlo? Můžeme se pouze nechat překvapit, co nám další desetiletí přinesou. Je také možné, že za pár let se budoucí generaci bude současné spodní prádlo stejně směšné jako nám bruchy ze středověku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno