Dokonalá kulisa

Vůbec přitom nezáleží na tom, jestli si své „ano“ řeknete v prvních březnových dnech nebo na konci května. Jaro vždy dotvoří dokonalou romantickou kulisu tohoto výjimečného dne. Doslova totiž hraje všemi barvami, a tak by byla škoda toho nevyužít. Ve svatební výzdobě se rozhodně nemusíte krotit, nebojte se sáhnout po žlutých, zelených nebo oranžových dekoracích. Využít můžete také přírodní doplňky, zakomponujte množství zeleně a květů, naaranžujte je na svatební stoly do váz, květináčů, konviček či košíků. Do svatební kytice pak můžete volit tulipány, konvalinky, sedmikrásky, pivoňky, růže nebo lilie.

 

Svěží barvy

Jaru přizpůsobte také vaše svatební šaty. Počasí dovede být v tomto období pořádné nestálé, slunce rychle střídají krátké dešťové přeháňky. Vybírejte proto materiály, které všechny tyto výkyvy ustojí, ideální bude hedvábí, žoržet nebo satén. Vhod vám přijde také bolerko nebo šál přehozený přes ramena. Tyto doplňky, které seženete ve svatebním salonu, navíc skvěle dotáhnou váš vzhled k naprosté dokonalosti. Doslova hitem se staly různé květinové aplikace nebo výšivky. Chybu ale neuděláte ani v případě, že sáhnete po svěžích barvách. Upřednostňujete-li ale střídmější styl a tradiční sněhobílou klasiku, můžete květinami vyšperkovat alespoň váš svatební účes. A hravé barvy pak uplatnit třeba na společenských šatech vašich družiček.

 

Nový začátek

Jaro je doslova nabité romantikou. Krásná a barvami hýřící krajina vypadá dobře nejen „ve skutečnosti“, ale nádherně se vyjímá i na svatebních fotkách. Dodá jim neuvěřitelnou silnou atmosféru, protože vytváří jedinečná zátiší. A vůbec přitom nezáleží na tom, jestli se fotíte na pestrobarevné louce, v sytě zeleném parku, pod rozkvetlou třešní, vaši tvář lechtají sluneční paprsky nebo ji zkrápí jemný jarní deštík. Vždy budou stát za to a stanou se tak krásnou vzpomínkou na váš nejdůležitější den.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno