I když zbrusu nové nehtové studio Vogue Nails  – metro Hůrka přivítalo své první zákazníky teprve v letošním červenci, ohlasy na služby jeho manikérek a pedikérek jsou více než příznivé. A co sem ženy nejvíce láká? Především je to příjemné prostředí. Salón je velký a prostorný, naplněný přirozeným slunečním světlem prostupujícím skrze velká okna. Pohodlná křesla s polštářky lákají k posezení a vystavené laky a nejrůznější zdobení okamžitě otevře brány vaší inspirace a kreativity dokořán.

 

Kousek příjemného potěšení ve dvou

Jak vidíte, nedoporučujeme vám jako vánoční dárek jen tak ledajaké nehtové studio. Pozvěte sem svou kamarádku již v období adventu a připravte pro vás obě dárek tak trochu v předstihu, který vás zbavíte předvánočního shonu a stresu. Nebo objednejte sebe a svou maminku do studia mezi vánočními svátky a pod stromeček darujte krásnou ručně psanou pozvánku pro trávení společných chvil.

Vybírejte z pestré a bohaté nabídky

Dopřejte si nejdříve příjemnou pedikůru s báječně teplou vodní lázní pro unavené nohy, zatímco si sedíc v luxusním koženém křesle budete nerušeně povídat. Pak se přesuňte k polstrovaným židlím u kosmetických stolků a nechte se okouzlit širokou nabídkou možností. A z čeho všeho je možné vybírat?

  • klasická manikúra
  • ruská manikúra
  • pedikúra + masáž
  • pedikúra + masáž s gelakem
  • pedikúra + masáž se shellakem
  • modelace umělých nehtů (akryl i UV)
  • lakování
  • široké možnosti zdobení a designu nehtů (třpytky, kamínky Swarovski, metalické barvy, hologram barvy, En-ou laky, Glaxie a další).

Že vůbec nevíte, jaké služby se pod některými názvy skrývají? Nevadí. Ve Vogue Nails & beauty – metro Hůrka nemusíte být expertem na manikúru, od toho je tu vyškolený a příjemný personál, který se vším rád poradí a podrobně osvětlí výhody a nevýhody jednotlivých postupů. Tady si můžete být jistí, že jste skutečně v těch správných rukou. Doslova.

Studio Vogue Nails & beauty najdete snadno – hned naproti východu stanice metro Hůrka (přesná adresa (Sluneční nám. 2567/8, 158 00 Praha 13-Stodůlky). Interiér i nabízené služby si můžete prohlédnout a internetových stránkách VogueNails.cz. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno