Lehká odrážedla ocení i ti nejmenší

Ty tam jsou časy, kdy bylo kolo s postranními kolečky považováno za předstupeň toho klasického. Koordinaci pohybů dítěte totiž toto řešení neprospívá, spíše naopak. Dnes se proto nejmenším milovníkům silnic a parkových chodníčků doporučují odrážedla v té správné velikosti.

Pro nejmenší děti jsou ideální lehká odrážedla z kvalitních materiálů. Například dřevěná odrážedla EARLY RIDER potěší svou funkčností i nápaditým designem. Pro větší děti, které potřebují i funkční brzdy a další kvalitní cyklistické komponenty, pak budou ideální profi hliníková odrážedla FROG bike.

 

Ideální kolo pro každý věk

Není lehké uspokojit šikovného předškoláka i čerstvého puberťáka. Každý z nich má právě o tom svém perfektním kole docela jiné představy. Ale ať už jsou jejich požadavky na vzhled či dostupné funkce jakékoli, zdravotní stránka věci je jen a jen na vás jako rodičích. E-shop Cyklospeciality.cz nabízí ta nejlehčí dětská kola na našem trhu od tří světoznámých značek.

Objevíte tu výhradní zastoupení pro ČR pro Early Rider, Frog a Sky Team. Kvalitu z Británie podpořenou mnoha léty zkušeností už tak nemusíte objednávat přes zahraniční obchody. Kompletní nabídku najdete i v ČR, stačí si vybrat.

 

Skvělý pomocník pro dlouhé cesty

Miluje vaše rodina dlouhé cyklovýlety? Nadělte si pod stromeček šikovný dárek v podobě bezpečné sedačky na všechny typy kol. Sedačku lze umístit a přední i zadní straně kola. V e-shopu  Cyklospeciality.cz najdete to nejlepší od značek BOBIKE a YEPP s holandské provenience, kde mají s přepravou dětí bohaté zkušenosti.

Dbají tu nejenom a bezpečnost dítě, ale také a cestovatelský komfort. Jen dítě, které nebolí nožičky ze špatně zvolených nebo dokonce žádných opěrek a necítí se diskomfortně při špatném sklonu sedačky na dlouhých jízdách, s vámi bude cestovat rádo a s radostí. Nedělejte kompromisy, když nemusíte. Užitečné typy pro správný výběr sedaček, ale také dětských kol, odrážedel neb helem najdete na stránkách Cyklospeciality.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno