Aromaterapie

Víte, co vám doma navodí příjemnou atmosféru hned po otevření vchodových dveří? Příjemná vůně, která vás dokáže uvolnit. Pokud máte rádi voňavý domov, můžete si domů pořídit vonné svíčky, vosky do aromalampy nebo i vonné tyčinky, difuzéry, které vám krásně provoní jakoukoliv místnost a působí také jako dekorace do bytu. Mezi vůně, které dokáží zahřát v podzimních a zimních měsících se řadí kořeněné vůně v kombinaci s ovocem.

 

Fotografie

Nic neudělá váš domov útulnější, jako bytové doplňky, se kterými si budete připomínat hezké společné chvíle. Vyberte si proto krásné fotorámečky, které se k sobě hodí a udělejte si s nimi koláž na jedné ze stěn. Fotogalerii si můžete udělat i na komodě nebo na polici, hezké jsou i velkoformátové fotografie, které si umístíte přes celou zeď.

Příjemné textilie

Domácí textilie je důležité vybírat pečlivě. Ať už se jedná o polštáře, ložní prádlo, deky nebo přehozy přes postel, vybírejte vždy takové materiály, které vás nebudou nikde škrábat nebo tlačit. Mezi kvalitní materiály, využitelné v domácnosti, patří bavlna, len nebo vlna, která vás příjemně zahřeje. Vyberte si deku nebo povlak na polštář s příměsí vlny a už nikdy se od nich nebudete chtít odtrhnout! Polštářky mohou být také součástí vaší bytové dekorace. Na trhu existuje velká spousta různých vzorů i střihů. Stačí si vybrat!

 

Květiny

Čerstvé květiny rozzáří každou místnost a vnesou do ní alespoň trochu krásy z přírody. Krásná vůně vám navíc vykouzlí úsměv na rtu. Pokud ale každý den nechcete kupovat nové řezané květiny, můžete využít ty umělé, které vám nezvadnou a vypadají stále skvěle. Krásně vypadá například pugét jarních květin, uložený do vázy nebo stylové skleněné dózy. Umělé květiny nemusíte zalévat ani nepotřebují sluneční svit. Můžete je tak uložit kamkoliv se vám to bude líbit!

Které bytové doplňky patří mezi vaše nejoblíbenější?

1 komentář

  1. U nás doma frčí katalytické lampy. Dostala jsem je jednou od mé tchýně k Vánocům. Je to už minimálně 5 let, ale stále jsem s nimi velice spokojená. Abyste to ale nepochopili špatně. Jasně, že nevydrží 5 let jedna nádobka, jen tehdy jsem ji poznala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno