Hotely řetězce Accor právě takové logo mají. Jsou vybírány pečlivě a musí vyhovovat celé řadě náročných požadavků. Například hotel ibis v Praze a další členové tohoto brandu jsou vyhlášení kvalitními konferenčními prostorami ,vybavenými tou nejmodernější technikou a šikovným personálem, připraveným na místě vyřešit téměř jakýkoli problém.

Hotel ibis Praha Old Town i jeho kolegové se mohou pyšnit i dobrou dopravní obslužností. Vždy se nacházejí v blízkosti důležitých silničních tahů, takže bloudění unavených výletníků ani významných hostů v křivolakých uličkách, kterými je Praha vyhlášená, skutečně nehrozí. Tyto hotely mají rovněž své vlastní prostorné parkoviště, bezbariérový přístup a další důležité detaily, jež vám pohodlně umožní dostat se až na určené místo.

 

S Accorhotels po Evropě

Síť Accorhotels se specializuje hlavně na region střední Evropy. I při cestě do Maďarska, Rumunska nebo k našim slovenským sousedům tedy můžete sáhnout po tom, co z domova tak důvěrně znáte. Kvalita služeb, perfektní dostupnost i precizní servis jsou zaručeny kdekoli, bez ohledu na město či stát.

Na stránkách Accorhotels.cz si jednoduše vyberete město, najdete ten nejlepší hotel, zamluvíte si termín a o nic dalšího už se nestaráte. V Praze momentálně funguje pět hotelů. Kromě již zmíněného ibise jde například o Novotel Praha Wencleslas Square nebo Century Old Town, ale zamířit můžete do Ostravy, Olomouce nebo Plzně. Tady všude budete mít zajištěny útulné a moderně vybavené pokoje s gastronomickými provozy a konferenčním zázemím podle typu hotelu. Svěřte se do rukou profesionálům, pod jejichž křídly budete na své soukromé i pracovní cesty zaručeně rádi vzpomínat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno