Měření obvodu hrudníku už se pro většinu žen stalo samozřejmostí. Samo o sobě ale k dokonalému výběru nestačí. I ty nejkvalitnější značky, jako např. podprsenky Andrie nebo Timo, šijí různé střihy určené pro různé typy postav. A který je právě ten váš?

 

Velmi malá prsa

Jestliže patříte k ženám, jejichž hrudník se nemusí potýkat s váhou velkého poprsí, můžete si dovolit velmi jednoduše střižené trojúhelníkové podprsenky. Trochu objemu vám pak dodají vhodně vytvarované push-up alternativy.

 

Sportovní typ

Patříte-li k ženám s širšími rameny nebo ve volném čas rády sportujete, vsaďte na klasické sportovní podprsenky nebo alespoň modely s hlubokými košíčky a stabilní oporou. Pro samotné cvičení vždy vybírejte podprsenky s poněkud volnějším obvodem, abyste se uprostřed lesa či série kliků nemusela potýkat s nepříjemným nepohodlím.

 

Postava typu hruška

Z velkého zadečku a menšího hrudníku už nemusíte mít komplexy, vše se dá alespoň opticky velmi dobře vyvážit. Dobře vám poslouží třeba krajkované podprsenky bez ramínek s co nejmohutnější siluetou, která vám dobře vytvaruje prsa i ostatní partie, které to potřebují. Nedáte-li dopustit na ramínka, sáhněte po tenkých, jež vám nebudou z ramen sklouzávat.

Postava typu jablko

Velká prsa si zaslouží velkou pozornost. Při nákupu podprsenky se dívejte hlavně na dostatečnou vzdálenost košíčků, která vašim ňadrům zajistí dostatečné krytí. Vyzkoušet můžete i podprsenku s balkonetovým střihem, jež dokáže váš hrudník nadzvednout i vytvarovat zároveň.

 

Prsa boubelky

Obdařenější slečny a ženy by měly při výběru podprsenky dbát na pevnou oporu i široká (extra široká) ramínka. Košíčky by měly poskytovat dostatek prostoru po všech stranách, jinak hrozí obávané přetékání prsou v podpaží nebo naopak ve výstřihu. Trojúhelníkové střihy nebo éterické krajkové modely s minimální oporou naopak dobrou službu jistě neudělají.

Poznaly jste se v našich typech? Pak se zařiďte podle našich rad vyrazte si rovnou koupit novou podprsenku a tentokrát už zaručeně správně. Do kamenného obchodu nemusíte, dejte přednost pohodlí a širokému výběru v e-shopu Moda-pradlo.cz, kde najdete široký výběr spodního prádla i dámské, pánské a dětské módy pro všechny příležitosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno