Potrpíte si na moderních technologiích a hledáte fotopast, která by vaše představy perfektně splnila? Jednou z možností je FOXcam Wi-Fi. Novinka, kterou si díky jejímu provedení zamilujete.

Mnoho výhod za rozumnou cenu

Fotopast FOXcam Wi-Fi s sebou přináší spoustu zajímavých funkcí. Tou hlavní výhodou je přitom skutečnost, že ji lze obsluhovat pohodlně na dálku, a to až ve vzdálenosti 20 metrů (za přímé viditelnosti).

Jak fotopast zprovoznit

Abyste fotopast uvedli do provozu, je třeba si nejprve do mobilního telefonu nainstalovat aplikaci. Ta je kompletně v češtině nebo slovenštině, takže se nemusíte obávat případné jazykové bariéry.

Mobilní telefon následně s fotopastí propojíte prostřednictvím této aplikace. A následně si už budete moct užívat prohlížení jednotlivých snímků a podobně.

Dejte sbohem střídání SD karet

K fotopasti nebudete muset pravidelně docházet a neustále střídat SD karty. Díky tomu neprozradíte přesnou polohu fotopasti a myslivci dále ocení, že nebudou zapachovat své vnadiště.

Fotopast dokáže vyfotit až 10 snímků rychle po sobě v sekvenci a natočit video o tříminutové délce. Zároveň dokáže pracovat v režimu časovače nebo časosběru. Nechybí ani ochrana fotopasti PIN kódem a funkce automatického přemazávání SD karty.

Rozlišení zabudovaného snímače činí 30 MPx a fotopast pořizuje video v rozlišení 1728×1296. Díky tomu si budete užívat opravdu kvalitní snímky.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno