S puškohledem můžete dosáhnout mnohem přesnější střelby. Tato drobná zařízení se proto hodí jak pro ostřílené střelce, tak i začátečníky. Jedním ze skvělých zástupců je přitom FOXsight 1-8x FFP.

Puškohled a kolimátor v jednom

FOXsight 1-8x FFP najde u střelců využití jako puškohled a kolimátor v jednom. Jeho konstrukce odpovídá variabilní optice v první fokální rovině (FFP) se stupnicí a mechanikou v MRAD. Použít jej přitom můžete jako kolimátor i jako puškohled se středně dlouhým dosahem. Disponuje totiž konstrukcí v FFP záměrného kříže s proměnlivým zvětšením a velikost tohoto záměrného kříže se úměrně zvětšuje i zmenšuje.

Odpočtový kříž v MRAD navíc umožňuje jednoduše provádět korekce nebo odhady vzdáleností pomocí vzorečku.

Důkladně navržená osnova

Osnova tohoto puškohledu je navržena s ohledem na maximální jednoduchost a použitelnost. Na první pohled vás na ní jistě zaujme její podsvícení, u kterého si můžete vybrat ze 6 stupňů intenzity.

Snadné ovládání

Komínky na tomto puškohledu lze snadno ovládat i s rukavicí. Navíc na nich nechybí praktická pojistka, kterou jednoduše odjistíte pouhým povytažením komínku nahoru.

Mezi další užitečné vlastnosti patří skutečnost, že je puškohled plněný dusíkem, který brání vnitřnímu zamlžení změnou teplot. Díky antireflexní povrchové úpravě optiky dochází ke zvyšování propustnosti světla.

Více informací ze světa puškohledů najdete na www.holosun.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno