Vyčištění podlahy probíhalo v našem hotelu již mnohokrát, ale častokrát jsme nebyli spokojeni, a to buď s nesplněním termínu, nebo s kvalitou této služby. Potřebovali jsme tedy firmu opravdu spolehlivou, která nám dodrží termín, a také kvalitně odstraní nečistoty z podlah.

Ve většině případech jsou na pokojích koberce. Vzhledem k tomu, že prosíme naše návštěvníky o přezutí, tak jsou koberce stále v pěkném stavu a velmi čisté. Jejich čištění probíhá minimálně 1x do roka. Podlaha v restauraci a chodbách se ovšem velmi špatně udržuje. Zvláště v zimních měsících, protože se do ní zanáší spousta špíny z venku. Každý den podlahu umýváme mopem, ale to nestačí. Jelikož jsou na podlaze obrázky, tak se špína zanáší i do nich a způsobuje zahnědlé mapy. Bylo tedy třeba zvolit novou firmu a stanovit si cykly, ve kterých bude podlaha umývána.

Na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem dostal doporučení od svého kamaráda, kterému čistí podlahu v jeho restauraci, takže jsem o spolehlivosti této firmy nepochyboval a dal na jeho zkušenosti. Kontaktoval jsem ji pomoci e-mailu a ihned přišla odpověď s cenovou kalkulací a vhodnými termíny, které už jistě mají za roky zkušeností, pro zařízení jako je hotel, vychytané. Rozhodli jsme se tedy čistit podlahu v odpoledních hodinách, kdy je v hotelu nejméně zákazníků. Chtěli jsme dopolední hodiny, ale při domluvě jsme se shodli na tom, že je to nevhodný termín, protože se z hotelu stěhují klienti nebo se do něj ubytovávají čerstvě příchozí.

Dali jsme tedy na zkušenosti firmy A SERVIS. Stanovili jsme si termín příjezdu jejich pracovníků a začátek výkonu práce. Dorazili k nám do hotelu na minutu přesně a ihned a začali čistit podlahy. Podlahu čistili pomocí chemie, kterou nechávali několik minut působit a pak ji drhnuli kotoučovým strojem. Díky jejich kvalitním pomůckám byla podlaha perfektně vyčištěná, krásně jasná a čistá. Vypadala dokonce jako nová. Vzhledem k naší časové tísni jsme rozdělili čištění podlah do dvou dní, tak abychom neomezovali naše zákazníky, ale aby i zákazníci neomezovali pracovníky A SERVISU při procházení po čištěné podlaze.

S výsledkem, ale i s přístupem pracovníků firmy A SERVIS jsem byl velice spokojen. Chovali velmi slušně a byli usměvaví. Dokázali odpovědět i na záludnou otázku. Jsem rád, že jsem dal na doporučení kamaráda a dokonce jsme se domluvili i na čištění koberců a mytí oken, které také firma A SERVIS nabízí, protože s předešlou firmou byly neustálé problémy. Opravdu doporučuji!

Odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti ochrany Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízí službu odstraňování graffiti. Svým klientům na mnoha místech České republiky, Slovenska, v Německu a Rakousku poskytuje následný servis spolu s aplikací antigraffiti ochrany. Úspěšnost v odstraňování graffiti z povrchu, který nebyl ošetřen antigraffiti ochranou, bývá zpravidla 60 až 90 %.

Chcete-li však stoprocentní spolehlivost při odstraňování graffiti z fasád a jiných povrchů, tak pracovníci A SERVISU doporučují, aby byl na povrch nanesen antigraffiti nátěr či nástřik, který fasádu zakonzervuje před dalším poškozením. Právě ten totiž zajistí spolehlivou a účinnou ochranu s životností 4 – 6 let. Navíc je vám po celou tuto dobu také prováděno zvýhodněné servisní odstranění graffiti. V případě, že se vám na fasádě náhodou graffiti objeví, stačí jen kontaktovat A SERVIS a pracovníci firmy vám je co nejdřív přijedou odstranit.

02 Graffiti_sprejer_sprej

Dle aktuálního objemu prací je odstraňování graffiti realizováno nejpozději do 14 dnů, přičemž také velmi záleží na počasí. Je totiž třeba, aby odstraňovač reagoval na barvu a k tomu je nutná minimální teplota aspoň 10 °C. Ačkoliv některé z konkurenčních firem klientům tvrdí, že je možné graffiti odstranit svépomocí teplou vodou, pracovníci A SERVISU důrazně nedoporučují, abyste si tento proces realizovali sami.

Pomocí antigraffiti ochrany lze zamezit přetrvávání pozůstatků vandalských činností na budově, ale fasáda se také zakonzervuje před deštěm, sluncem, atd. Pokud je graffiti odstraňováno z povrchů ošetřených antigraffiti ochranou, tak se je podaří z fasády odstranit úplně a dokonale, aniž by byl její povrch jakkoliv poškozen. Úspěšnost odstraňování graffiti v těchto podmínkách je 100 %. Graffiti spreje nedokáží překonat vytvořenou ochrannou vrstvu, což znamená, že se nevsáknou hluboko do struktury povrchu.

V případě absence antigraffiti ochrany na vaší fasádě je právě vsáknutí do hloubky struktury povrchu tím největším problémem. Samotné graffiti je pak odstraňováno za použití odstraňovačů graffiti a vysokotlakého zařízení. V žádném případě se však nesmí použít rotační tryska. Ta totiž kromě odstranění graffiti může poškodit antigraffiti nátěr a dokonce i fasádu domu, která by se pak musela složitě opravovat.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno