S firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. spolupracujeme už více než 3 roky a patří mezi naše partnerské firmy, se kterými jsme opravdu za dobře. Je mnoho důvodů, proč nechceme tuto firmu za žádnou cenu měnit, ale napíšu jen ty, které jsou nejdůležitější.

Každý zákazník si přeje, aby se mohl na firmu pracující u něj doma, ve firmě, prostě kdekoliv jinde, spolehnout. Spolehlivost ovšem nespočívá pouze v dodržení termínů, ale také v důvěře. Důvěra v to, že máte u sebe doma spolehlivé a slušné pracovníky, kteří vás neokradou, či se k vám nebudou chovat sprostě a neslušně. To vše máte firmou A SERVIS zaručené. Za celé 3 roky se nám nestalo, že by k nám poslali nějaké hulváty. Po celou tu dobu k nám jezdí ti samí pracovníci, takže se s nimi už dobře známe.

K dalším skvělým přednostem se určitě řadí servisní mytí oken, jejichž cyklus si sami nastavíte. To nám velmi vyhovuje, protože víme, kdy počítat s příjezdem umývačů oken. Ovšem hlavním důvodem, proč dát šanci této firmě, je určitě jejich suchá metoda leštění s vynecháním leštících přípravků. Díky této metodě jsme totiž mohli pravidelné termíny mytí oken změnit a okna se nemusí umývat tak často jako předtím. To nám samozřejmě výrazně ušetřilo naše finanční prostředky.

S touto firmou tedy budete rozhodně spokojeni. I já jsem náramně spokojen. Snad tato recenze pomůže lidem, kteří přemýšlejí o najmutí úklidové firmy třeba kvůli mytí oken ve výšce. V těchto případech je daleko lepší nechat některé práce na lidech, kteří jim opravdu rozumí a dokáží pracovat bezpečně a za použití těch nejmodernějších metod a pomůcek.

Hloubkové čištění koberců a podlah strojovou metodou v Brně

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. funguje již 20 let nejen na českém, ale i mezinárodním trhu. Svým zákazníkům realizuje pravidelně se opakující či nárazové a jednorázové hloubkové vyčištění koberců strojovou metodou. Touto firmou odzkoušená strojová metoda zaručí velmi kvalitní, důkladné a hloubkové odstranění nečistot i ze struktury koberce.

Pro precizní čištění koberce a jeho důkladnou dezinfekci používají pracovníci A SERVISU  vysoce účinnou chemii BOSCH RTS. Tu aplikují do koberce a nechají ji několik minut působit. Tato chemie na sebe navazuje veškeré nečistoty i z hluboké struktury koberce. Po několikaminutovém působení je tato chemie kartáčována kotoučovým strojem GHIBLI. Jen tak je koberec zbaven veškerých nečistot. Kotoučový stroj se k vláknům koberce chová velmi šetrně. Jeho kartáč je osazen dlouhými a měkkými štětinkami. Pro důkladné odstranění vykartáčovaných nečistot a vlhkosti je v poslední fázi čištění použit  vysoce výkonný vysavač AS59 s úzkou štěrbinovou hubicí. Poté je důležité nechat koberec ještě několik hodin doschnout a odpočnout.

Veškeré úklidové služby realizují pracovníci A SERVISU flexibilně a jsou schopni čistit koberec v čase, kdy je vaše firma mimo provoz, aby do druhého dne mohla být znovu uvedena do chodu. Čištění koberců je prováděno také ve skupinkách, aby se vše do druhého dne stihlo. Firma A SERVIS svým zákazníkům doporučuje provádět servisní čištění koberců minimálně 1x – 2x do roka.

Strojovou metodou jsou čištěny také podlahy – kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. Na strojové čištění podlah se používá mnoho druhů chemií. Tyto chemie se liší tak, že na každou podlahu působí jinou silou. Zakázky čištění podlah jsou zajišťovány v restauracích, obchodních domech, kancelářích, institucích, úřadech, školách, nemocnicích, residencích, bytech a domech. Podlaha je kartáčována kotoučovým strojem o váze 40 kg. Pokud je tato váha malá, tak je využito ještě 10 – 15 kg závaží a na jeho hlavu mohou být zvoleny dva nástavce – držák padů a silonový kartáč. Po důkladném vyčištění podlahy jsou veškeré nečistoty odsány vysoce výkonným vysavačem a poté je chemie deaktivována čistou vodou.

02 Podlaha_tělocvična1

Firma A SERVIS realizuje i další úklidové služby, které má ve své nabídce – denní a pravidelné úklidy firem i domácností, odstraňování graffiti, aplikace antigraffiti ochrany na fasády, strojové čištění čalounění a sedaček, voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění plísní technologií LSG, čištění markýz – látkových i plastových, čištění žaluzií, mytí oken a výloh, aplikace GlasProtect hydrofobní nanotechnologie, úklidy po řemeslnících, malířích a po stavebních pracích nebo rekonstrukcích.

1 komentář

  1. Máme světlý koberec, který nebyl roky čistěný, myslíte, že bude možné ho vyčistit, aby byl zase hezký? Děkuji za odpověď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno