Cítíte se unaveně a potřebovala byste alespoň víkend na zotavení? Neodkládejte to a vyrazte na wellness pobyt, který vám vlije novou sílu do žil! Maximální odpočinek si užijete, pokud se rozhodnete vyrazit do maďarských termálních lázní. Že je to moc daleko a je to drahé? Velké 2 omyly! Do maďarských lázní se dostanete jen za několik hodin jízdy autem a cena za víkendový pobyt pro 2 nemusí přesáhnout ani 3 000 Kč.

 

Maďarsko nabízí hned několik úžasných míst

Maďarsko je zemí termálních lázní, do kterých ročně zamíří tisíce turistů, kteří chtějí zažít blaho spojené s koupelí v horké vodě. Oblíbené jsou i z tohoto důvodu, že horká voda obsahuje celou řadu minerálních látek a díky tomu má i ozdravné účinky. Koupele mohou pomoci například při potížích gynekologického rázu, uleví bolavým kloubům a jsou výborné i pro zmírnění projevů ekzému či lupénky. Pokud vás podobné problémy trápí, je to další důvod se rozhodnout, sbalit si plavky a vyrazit do maďarských termálních lázní.

MenDan Magic Hotel 15 image

Velmi populární jsou pobyty Maďarsko v lázních Hajdúszoboszló. Lázně mají celkem 19 bazénů s různě teplou vodou. Oblíbené je také největší celoročně otevřené termální jezero Hevíz či lázně Györ.

Na pobytech potěší nejen kvalita, ale i cena. Například: Relaxační pobyt v maďarských lázních Hajdúszoboszló pro 2 na 3 dny (2 noci) ve 4* Hotelu-M kupíte jen za 2 799 Kč! Pobyt v lázeňském městečku Györ je k mání za 3 570 Kč apod. Pobyty za tyto ceny aktuálně koupíte na portálu Slevoteka.cz, který jako první začal v České republice nabízet víkendové pobyty a zážitky za nízké ceny. Slevoteka.cz nabízí i cenově výhodné wellness pobyty.

POZOR: Nabídka je časově omezená. Pokud si chcete odpočinout a vychutnat si odpočinek v Maďarsku, dlouho se nerozmýšlejte. U jednotlivých pobytů najdete kontakt na ubytovací zařízení. Dopředu si zjistěte, zda mají ve vámi vybraném termínu volno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno