Košile už dávno neplatí za vyloženě společenský prvek v módě, ale patří do šatníku každého moderního muže bez ohledu na věk. Správný výběr košile dokáže z každého udělat rázem elegána a muže na úrovni s přitažlivým charisma. Jak na to? Chcete i vy nosit správný střih, který bude ladit postavě? Vybírejte s námi!

Slim košile bez hubnutí

Kouzlo těchto košilí tkví v jejich střihu, který má za úkol zdůraznit mužnost a sílu. Jak již jejich název napovídá, jedná se o úzký střih, přičemž hlavní rozdíl poznáte na hrudníku, v bocích a průramcích. Hodí se pro muže mladších ročníků, ale i moderní gentlemany.

„Vyštíhlený“ střih samozřejmě zvýrazňuje hrudní partie, ramena i břicho. Proto si při výběru Slim košilí dejte pořádně záležet, abyste vypadali stylově, mužně a svěže. Výběrem té správné barvy si budete moci užít nošení slim košilí nejen ve volném čase, ale i do zaměstnání a formální příležitosti.

Casual look pro pány

Mnoho moderních zahraničních firem u nás podporuje tzv. casual smart dress code pátky, což znamená, že se konečně budete moci povolit kravatu a místo společenských kalhot obléci černé kalhoty nebo tmavé jeansy. Pánské košile, jsou-li pro vás pohodlným svrškem, nemusíte odkládat ani v pátky. Stačí zvolit jiný střih, výraznější barvy nebo neotřelé vzory a užít si veselejší pátek.

Stará dobrá klasika

Pokud ovšem dáváte přednost klasice a na moderní prvky vás příliš neužije, můžete se poohlédnout po košilích standartního střihu. Tyto košile jsou většinou delší a jsou určeny do kalhot. U těchto košilí především manažeři a společensky postavení muži sahají po neutrálních barvách, které neurazí a hodí se k sakům i kravatám.

windsorFull

Jaké doplňky ke košili?

V případě, že je košile nutným outfitem do vašeho zaměstnání, můžete si její nošení vylepšit. Velmi stylově a mladistvě působí bavlněné vestičky, které se prodávají v jednobarevném i barevném provedení a dokáží udělat i z obyčejné košile skvělý model. Pokud víte, jak vázat kravatu, můžete i tento doplněk použít pro noblesnější a uhlazenější vzhled.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno