Léto je v plném proudu a horké dny zdaleka ještě nekončí. Věděli jste, že meterologové předpovídají, že do budoucna je v naší geografické poloze pravděpodobné očekávat více než 50 dní ročně s teplotou vyšší než 25 stupňů Celsia? Přečtěte si náš článek o klimatizacích a nenechte se horkými dny ovlivnit.

 

Domácí klimatizace

Rezidenční klimatizace pomáhají zlepšit prostředí, ve kterém trávíme svůj čas, především domácnosti, byty, domy, kanceláře a jiné méně náročné provozy. Všechny moderní klimatizace vynikají ekonomickým provozem, designem a možností použití jako tepelné čerpadlo.

Většina lidí má doma alespoň ventilátor, aby vedra přežila pohodlněji. Ještě komfortnější pro vás ale jistě bude domácí klimatizace, která vám zajistí přísun osvěžujícího a chladivého vzduchu při teplotě, kterou zvolíte. A pamatujte, že při puštěné klimatizaci člověk nemusí jen nastydnout.

 

Proč si pořídit klimatizaci?

Kromě samotné funkce chlazení umí klimatizace čistit vzduch od prachu a nečistot a zbavuje jej přebytečné vlhkosti. Možná vás překvapí, že klimatizace umí kromě chlazení také udržovat teplotu v místnosti a dokonce i topit. Na jaře či na podzim může být také velmi praktická i přesto, že topení plnohodnotně nenahradí.

 

Jak se o klimatizaci starat?

Důležité je se o klimatizaci pravidelně starat a čistit její filtr, abyste si mohli být jisti čistotou produkovaného vzduchu. U mobilní klimatizace stačí jen odšroubovat kryt a zanesený filtr vyměnit za nový a čistý. U závěsné (splitové) klimatizace vyčištění filtru nedoporučujeme provádět vlastní rukou, lepší je si zařídit specializovaný servis.

 

Servis klimatizací

Jelikož je klimatizační zařízení stroj jako každý jiný, potřebuje čas od času provést odborný servis, aby byla zajištěna kvalitní funkčnost. Naši mechanici jsou vybaveni moderní technikou a řádně vyškoleni. Servis je poskytován jak velkým společnostem, obchodním řetězcům, tak i drobným živnostníkům a podnikatelům.

Naše práce je zaměřena na individuální přístup ke každému zákazníkovi, proto se i při servisu snažíme vyjít maximálně vstříc každému požadavku.

 

Firma Chladírenský servis Jedlička poskytuje servis rezidenčních, průmyslových klimatizací i klimatizací pro kanceláře a dalších chladicích zařízení. Prvním důležitým krokem je vždy provést diagnostiku závad a na základě toho následnou opravu.

 

V případě významného znečištění chladicího okruhu či prasknutí tepelného výměníku je využita proplachovačka chladicích okruhů, čímž je zaručené dokonalé vyčištění.

 

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete zařídit servis autoklimatizací v autobusech, osobních či nákladních automobilech. Díky ultrazvukové čističce jsme schopni vydezinfikovat bakterie z klimatizace, které mohou způsobovat nepříjemný zápach ve vozidle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno