Zeptáte-li se kteréhokoliv rodiče, určitě vám potvrdí, že jsou pro něj jejich děti naprosto vším. Proto bychom je měli zahrnovat tou nejlepší péčí, kterou můžeme poskytnout. Doby babských rad a povídaček jsou nenávratně pryč, dnes se již používají moderní a vědecky propracované výrobky, díky kterým se o vaše děti můžete starat naprosto předpisově.

 

Proč používat dětské krémy?

Zejména čerstvě narozená miminka potřebují každodenní a prakticky neustálou pozornost. Musí si totiž zvyknout na nově objevený svět kolem sebe. Jejich malá tělíčka nedisponují vysokou obranyschopností, a proto je potřeba je chránit. Dětský krém dokonale hydratuje, zabraňuje ztrátě vody a také jemně promašťuje pokožku. Působí lahodně na podráždění a zvyšuje odolnost vrchní vrstvy pokožky. Ideální je aplikovat dětský krém po koupeli nebo před vycházkou ven. Naneste pouze malé množství a jemně vmasírujte do pokožky.

 

Jaké výhody má dětské tělové mléko?

Obdobou dětského krému může být tělové mléko, které má velmi podobné vlastnosti, ovšem prodává se v příjemnějším provedení. K dispozici je ve větším balení, jež vám vydrží daleko déle. Tělové mléko je určeno pro děti a miminka od 1. měsíce věku. Obsahuje zklidňující prvky, hydratuje a chrání pokožku před ztrátou vody. Též ji jemně promašťuje, takže nebudete muset řešit problémy s vysychající vrchní vrstvou pokožky.

 

Proč používat olejíček do koupele?

O své miminko se pochopitelně musíte postarat i během koupele. K tomu je nejlepší použít dětský olejíček do koupele, který je vhodný pro děti již od prvního dne života. Takový olejíček jemně pokožku vyčistí, lehce ji promastí, a navíc vytvoří ochranný film, který ji bude nadále chránit. Zabraňuje také jejímu vysoušení, neobsahuje barviva, ani mýdla. Jako všechny výrobky pro malé děti je i dětský olejíček do koupele dermatologicky testován.

Jestliže se vám v nedávné době miminko narodilo nebo se na příchod přírůstku teprve chystáte, rozhodně nezapomeňte na správnou péči. Malý človíček si to rozhodně zaslouží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno