Husté řasy dokážou s ženským pohledem udělat divy. K některé z nás byla příroda štědrá a pro získání svůdného pohledu stačí jen řasy lehce přetáhnout řasenkou, jiná si musí efektu mrkací panenky pomoci trochu více. Naštěstí to není nijak složité a upravené řasy i obočí může mít každá žena.

Magický pohled zpoza dlouhých řas je důsledek dlouhodobé péče RefectoCil. Přestože ještě nedávno byly hitem řasy umělé a miniaturní či přímo vytrhané obočí dokreslené tužkou, poslední rok hlásá návrat k přírodním typům s dokonalým make-upem. Vypadat dobře je nutností pro každou úspěšnou ženu. Jak toho dosáhnout, neprosedět hodiny v kosmetických salónech, neprodělat jmění a nezbláznit se z toho? Pečujte samy o sebe. Není nic jednoduššího, než si obarvit řasy a obočí během několika minut. Stačí si vybrat z pěti odstínů RefectoCil Eyelash And Eyebrow Tint, odlíčit se, smíchat oxidační liquid s pigmentovaným krémem, nanést pomocí tyčinky či štětečku a nechat pět až deset minut působit. 15 ml balení vystačí cca na 30 použití, přičemž efekt je garantován po dobu až 6 týdnů. Ráno po probuzení i večer na společenské akci budou vaše řasy skvěle vypadat.

Barva je jen jedna z možností řešení a u slabých a jemných řas pomůže jen částečně. Obnovující přípravek pro hustotu a růst řas RefectoCil Lash & Brow Booster byl vyvinut, aby urychloval růst chloupků i řas a dodával jim sílu. Pomáhá také vyplňovat holá místa v obočí a jeho účinky si pochvalují i majitelky citlivých očí. Tam, kde příroda naopak nadělila víc, než je si přáno, přispěchá na pomoc zesvětlovací pasta na obočí RefectoCil Blonde Brow. Pasta umí zesvětlit obočí až o tři odstíny a umožní ženám s tmavými vlasy stát se brunetkami a blondýnkami s přirozeným vzhledem.

 

O svůj vzhled je třeba pečovat. Žena, která našla svůj styl a cítí se v něm dobře, bude vždy usměvavá a sebevědomá.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno