Kdy jindy než v létě máme možnost vylézt z ulit černé a šedé a do svého šatníku i kosmetické taštičky vpustit barvy a užívat si sluneční paprsky, vodní radovánky i atmosféru letních party. Barvy k létu patří a vy se jim v tomto období rozhodně nevyhýbejte.

Na dovolené často získáme nejen inspiraci, ale i odvahu k novému vzhledu a trochu té odvahy i chuti experimentovat si přivezeme domů. Pokud vás letos dovolená nečeká, nesmutněte a barevné léto si užijte třeba i v práci. Květiny, barevné líčení i uvolněný styl k létu prostě patří a je to vidět i v trendech líčení. Stejně jako v minulých letech, i letos vévodí barevné řasenky a stíny. Není nutné jich míchat mnoho, stačí si vybrat jednu výraznou barvu a zbytek make-upu jí přizpůsobit. Univerzální modrá připomíná letní oblohu i nekonečné moře a sluší všem barvám očí. Víc na letní líčení vlastně ani není potřeba, snad jen nude lesk na rty s ochranným faktorem. Po barvách touží i vaše nehty. Upravené ruce jsou základem každé moderní ženy, jen přes léto nechte Francii chvíli odpočívat a vyberte si lak na nehty ve výrazné barvě. Pokud chcete být trochu rozverná, stále je trendy mít na jedné ruce více barev. Nezapomeňte na vrchní vrstvu laku tzv. top coat, který vše zpevní, zafixuje a prodlouží tak životnost barevného laku. V létě přeci jen dostávají naše ruce trochu víc zabrat v přírodě i na pláži.

A barvy mějte i na oblečení a doplňcích. Samozřejmě je potřeba vše sladit, aby výsledný dojem byl elegantní a ne přeplácaný, ale to určitě nebude problém. Květiny a poupata jsou hitem léta, a tak se jich nebojte alespoň jako ozdob na kabelce nebo sponce do vlasů. Poslední tečkou správného letního stylu je parfém, který nesmí chybět v žádné kabelce, batohu ani kufru. Vyberte si svou oblíbenou vůni na www.parfemy-elnino.cz a vyrazte do víru velkoměsta, promenád a zábavy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno