Tyto všechny výhody v sobě slučuje kolekce výrobce Gerflor – PVC podlahy Gerflor DesignTime Contract.

Podlahy od firmy Gerflor, které na český trh dodává společnost Supellex, jsou určené zejména do prostor se zvýšeným provozem. Díky vysoké odolnosti povrchové úpravy PUR je malá pravděpodobnost poškození podlahy, nevadí jim zátěž a na rozdíl od dřevěné podlahy  či krytin z jiných materiálů není problémem jejich výměna. Proto se využijí zejména v nemocnicích, školách, obchodech apod. Tloušťka nášlapné vrstvy je 0,7 mm.

Výhodou je i bezespárové řešení podlahy – tím, že je celistvá (šířka role je dva nebo čtyři metry a délka až dvacet metrů), se na ní nedrží nečistoty a prach, snadno se vytírá, a její údržba je zkrátka opravdu nenáročná.

DesignTime Contract nabízí PVC podlahy v deseti barevných odstínech pixelových dekorů – zvolit si můžete barvu od tmavě modré Atlantic, přes žlutou Mimose, která se hodí zejména do veselých, útulných interiérů až po šarlatovou Grenadine.

Více o PVC podlahách, jejich pokládce i údržbě se můžete dozvědět např. na stránkách dodavatele Supellex. 

Prohlédněte si naši nabídku PVC podlah Gerflor DesignTime Contract, nebo zavolejte do některé z našich poboček, kde vám poradíme s čímkoli od výběru krytiny, přes vhodný typ pokládky a doporučení těch nejlepších podlahářů z oboru.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno