Neustále čím dál častěji se setkáváme s tím, že si spousta psích chovatelů není jistá, jaké granule jsou pro jeho zvířecího kamaráda tím nejlepším. Na trhu je totiž mnoho těch nekvalitních, ale s dokonalými reklamními slogany a majitel zvířete pak může být zmatený. Ideální je vybírat kvalitní granule, řídit se jednoduše složením a volit ty s vysokým obsahem masa.

Kromě masa by vás pak měl zajímat i obsah minerálů, vitamínů a také i třeba netradiční příchuti, které ve svém složení nabízí ovoce či zeleninu s přidanou hodnotou pro psí trávení. Mezi oblíbené patří italské granule Natural & Delicious. Psi mají stejné chutě jako lidé, možná i ještě o něco citlivější. A proto je důležité myslet nejen na to, aby granule splňovaly nutriční hodnoty a pes dostal to nejlepší, ale musíme brát ohled i na jeho mlsnost. Není totiž žádnou novinkou, že různí psi některé druhy krmiva nejí, zkrátka jim nechutnají. A právě granule značky N&D nabízejí obojí a to za skvělé ceny. Na výběr mají psi i jejich páníčci z široké nabídky různých druhů. Jednou z nejzajímavějších je kombinace kuřecího masa a granátového jablka, ve kterých pes dostane vysoký obsah minerálů, vitamínů i bílkovin, což pro jeho organismus velmi důležité.

 

Granule musí být pro psa vhodné

Spousta granulí na trhu obsahují i vysoké množství špatně stravitelných složek, se kterými se psí organismus špatně pere a mohou tak vznikat různé zdravotní komplikace, například pocit nafouklého břicha či plynatost. Často to, mimo jiného, způsobuje mouka a obilí. V případě granulí N&D se tohoto bát nemusíte. Jsou holistické, tedy jsou čistě přírodní, bez obilovin a mouky a pes vše jednoduše stráví. Při výběru krmiva ale myslete i na stáří vašeho psa a také na jeho aktivity a denní režim. Jak může strava ovlivnit výkonnost a zdraví psa i mnoho dalších informací najdete na www.infopes.cz v mnoha inspirativních článcích a radách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno