Všechny chceme být krásné. Mládí si sice nemůžeme uchovat věčně, nicméně správným životním stylem ho dokážeme prodloužit.

 

Pravidelný pohyb je základem zdravého života

Stále více žen se pravidelně věnuje cvičení ve fitcentrech i na čerstvém vzduchu. Jezdíme na kole i na kolečkových bruslích, běháme, plaveme, řadě z nás dokonce učarovaly adrenalinové sporty. Pohyb nám pomáhá udržet se v kondici, spálit tuk, vyrýsovat svaly. Zpevňuje a formuje postavu a zlepšuje funkci vnitřních orgánů. Samotná fyzická aktivita však na všechno nestačí.

 

Víte, co jíte?

Kvalitní strava je nezbytnou součástí zdravého životního stylu. A pokud nás navíc trápí nemoc nebo chceme výrazněji zhubnout, rozhodně bychom ji neměly podceňovat. Budeme-li totiž správně jíst, dokážeme se kromě přebytečných kilogramů zbavit i řady nepříjemných neduhů.

 

Vrací se stále stejný zdravotní problém? Změňte stravovací návyky

Stalo se vám už, že se pár týdnů nebo měsíců po vyléčení ten samý problém znovu objevil? Příčina může být v konzumaci sacharidů. A nikoli jen bílého cukru, který si sypete do kávy či čaje. Ten je samozřejmě nejproblematičtější, ale rozvoj nemoci může podporovat i bílá mouka.

 

Ketodieta vám pomůže uzdravit se

Mnoho žen pravidelně sužuje kandidóza, kvasinková infekce, jejíž rozvoj může vyvolat celá řada příčin, například léčba antibiotiky, stres, pobyt na koupališti v mokrých plavkách nebo konzumace sacharidů. Pokud se u vás kandidóza objevila, je třeba užívat lékařem předepsaná antimykotika. Léčbu ale můžete urychlit ketodietou.

 

Bez cukrů se našemu tělu žije lépe

Principem ketodiety je vyloučit ze stravy cukry a bílou mouku. Ty jsou nejen hlavní příčinou nadváhy, ale také živnou půdou pro bakterie a kvasinky. Ketodieta je založena na zelenině, mase a zakysaných mléčných výrobcích, po dvou týdnech je možné znovu zařadit ovoce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno