Jsi single a momentálně hledáš partnera? Nebo naopak chceš zažít vzrušující flirt a něco nezávazného? Jsou různé tipy mužů, přinášíme ti výběr těch, kteří stojí za hřích.

Nebezpečný muž

Co si budeme povídat, zlí hoši jsou přitažliví chlapci. Druh muže, před kterým vás v mládí varuje máma a v dospělosti kamarádka. Neodolatelný. Pokud toužíš po adrenalinu, tak je to muž pro tebe.

muzi_nebezpecny

Starší muž

Muž, u kterého se budeš cítit neodolatelně. Je zkušený, má rozhled a také potřebný nadhled. Je charismatický a vnímavější k tvým potřebám. Jeho životní zkušenosti jsou k nezaplacení.

muzi_starsi

Mladší muž

Zajíček působí jako zdroj životadárné energie. Pokud si unavená z každodenních starostí, tak směle do toho. Budeš se cítit sebevědomější.

muzi_mladsi

Sportovec

Tvé tělo s ním dostane zabrat. Pokud si alespoň mírně sportovně zdatná, tak neváhej ani na vteřinu, zlepšíš si kondici a co si budeme říkat, na jeho krásné tělo se ti bude fakt dobře dívat.

muzi_sportovec

Romantik

Jsi romantická duše? V tom případě si přijdeš na své. Čekají tě básně, květiny, něžné milování, svíčky. A časté vyznávání lásky.

muzi_romantik

Cizinec

Exotický vzhled i exotické zážitky. Pokud toužíš po dobrodružství tak neváhej, ale pozor- vždy s rozumem!

muzi_cizinec

Párty muž

Pokud miluješ noční život, neskonalou zábavu a tvým největším hobby je vymetání pařeb, tak tento muž je jako stvořený pro tebe. Noční život to je jeho a drží se hesla: nevaž se, odvaž se.

muzi_party

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno