Každý Fashion Week je ostře sledovaný hlavně díky inovacím, které stále přináší. Jedna z nich nás, ale udeřila do očí něčím speciálním a rádi bychom ti ji představili. Jsou to dechberoucí oční linky! Vypadá to tak, že “make-up artisté” byli na jakési misi, aby objevili nový způsob nanášení očních linek, kterým určitě posunuli hranice . Hlavní roli totiž hraje neobvyklost a jasné barvy.
Věř, že s těmito očními linkami nikdo neodolá tvým krásným očím. Přinášíme ti několik tipů, jak by si mohla ozvláštnit své líčení očí:

Blesk

Jdeme tam, kde žádná linka ještě nebyla: do oblasti mezi záhybem oka a obočím. Výrazná čára přes tento prostor je zcela nečekaná a překvapivě lichotivá.
Pokud chceš dosáhnout tohoto looku, musíš začít s čistýma, nenalíčenýma očima. Použij gelovou oční linku a malým šikmým štětcem nakresli vodorovnou čáru přímo nad záhyb. Ta zvýrazní tvou přirozenou konturu oka.
Pokud je černá linka pro tebe příliš výrazná (nebo pokud se chceš lišit od ostatních), inspiruj se například módním domem Dior a zkus bílou, stříbrnou nebo kombinaci zlaté a metalické růžové.

image-682x1024

Kočičí oči jinak

Víme, že kočičí oči si představuješ jinak, ale tento nový originální způsob si tě určitě získá.
Nakreslením trojúhelníků začni u vnějšího koutku a dále pokračuj v prodloužením linie stejně jako bys dělala typické kočičí oči. U tohoto looku hrají důležitou roli i tvé řasy, tak si je nezapomeň pořádně zvýraznit.

image-21

V hlavní roli mezera

Linka, která obkresluje celé oko dokola, je už dávno out. Tento způsob ale můžeš ozvláštnit vynecháním linky uprostřed spodní části víčka. Uvidíš, jak výrazně se tvé oko opticky zvětší.
Nanes si linku na horní linii víčka, vnější kout, vnitřní kout a pak to rozetři pomocí štětce, dokud to nebude mít kouřový nádech. Tato technika se mimochodem používá i na typické kouřové líčení, tento způsob je však jednodušší a zajímavější.
Barva linky je již přirozeně na tobě.

image-1-682x1024

 

Barevný švih

OK, připouštíme, že takové kočičí oči nejsou ničím novým, ale v tomto případě je důležitá barva.
Stačí použít pestrobarevné gelové oční linky. V tomto případě určitě nepotřebuješ žádné oční stíny, barva linky bude mluvit sama za sebe.

image_0-682x1024

Dvojitá kočka

Kočičí oko nahoru a kočičí oko dolů, takzvaná dvojitá linka udělá z tvých očí téma číslo 1 všude tam, kam přijdeš. Vylepšit to můžeš krásnou zářivou barvou.
Důležité je nechat mezi linkami mezeru. Kromě perfektního looku to udělá tvé oči většími.

image-3-682x1024

Tak co, jsi připravená ohromit ulice s originálními očními linkami?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno