Mnoho žen každý den bojuje se striemi. Velmi často se tento boj ukáže jako zbytečný a výsledky nejsou takové, jaké se očekávaly. Toto je problém většiny krémů, které jsou na trhu dostupné. Reklamy slibující téměř nemožné, ale konečný výsledek je (mnohokrát) velmi špatný. Proto je čas, aby si využila přírodu, aby ti pomohla i s tímto bojem. Ukážu ti, jak si doma uděláš krém proti striím, který pomáhá i při boji s celulitidou. Každá žena, která někdy tento domácí krém použila, ví, že opravdu funguje, tak proč by si ho nevyzkoušela i ty?

Budeš potřebovat:

  • med
  • olivový olej
  • Levandulový esenciální olej
  • kakaové máslo (dá se objednat na internetu)

Postup:

1. Nad vodní lázní roztav kakaové máslo. Přidej stejné množství olivového oleje. Potom přidej 1 čajovou lžičku medu a 3-4 kapky levandulového esenciálního oleje.

2. Celou směs dobře promíchej, nech vychladnout a hotovo! Právě sis udělala skvělý domácí krém proti striím, který ti určitě pomůže. Takto připravený krém můžeš skladovat v obyčejných skleněných lahvích, které máš doma.

Proč je tento domácí krém proti striím dobrý?

Používání medu právě pro tyto účely je všeobecně známo. Med je velmi prospěšný při rozkládání poškozené tkáně, ze které se vytvořily jizvy. Tato tkáň se pak mění na normální a jizvy mizí. Dokonce i chirurgové doporučují používat med.

Levandulový esenciální olej je skvělý pomocník při obnově buněk, které jsou potřebné pro zbavení se strií nebo celulitidy. Olivový olej patří do stejné skupiny pomocníků – pomáhá při vyrovnávání nepříjemných jizev (i těch z akné) a oba oleje hloubkově hydratují pleť.

Kakaové máslo je jeden z nejrozšířenějších domácích receptů na odstranění kožních problémů. Je to hustý, přírodní tuk, který se do kůže absorbuje neskutečně rychle. Pokud je nanášen na problematická místa pravidelně, strie určitě zmizí.

Pro dosažení nejlepších výsledků používej tento krém 2 krát denně – ráno a večer. Kombinace v tomto krému tě zaručeně nezklame a navíc i úžasně voní. Máš svůj ověřený recept, jak se zbavit nepříjemných strií? Poděl se i s ostatními komentářem pod článkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno