Každá žena je krásná, ovšem za krásou vždy něco stojí. Je to píle a pečlivost. Jen malé procento žen má to štěstí, že vypadá mladistvě bez sebemenšího přičinění. My ostatní se musíte snažit. Právě nyní na podzim a v zimě je ideální čas k tomu jít více do sebe a být ještě půvabnější. Zkusíte to také? Máme pro vás dva tipy, které vám v tom pomohou.

1. Není čas lenošit, ale pořádně se zahřát!

Možná vás také v nečasu podzimu a zimy přepadá lenošivá nálada. Nejraději byste se zachumlala do peřin a vylezla až na jaře? Tak na to rychle zapomeňte, jen si zkuste představit, jak by to asi dopadlo. V posteli byste se jistě obdarovala těmi nejvybranějšími pochoutkami, pohyb žádný, takže by se na vašem dosud krásném těle začaly objevovat faldíky, které by rostly a rostly…brrr… nelichotivé, že? Zkuste to jinak a vrhněte se na pohyb. Podzim a zima jsou poměrně dlouhá doba, za kterou si při pravidelném cvičení můžete vytvarovat postavičku. Možností se nabízí celá řada. Dobrou volbou je jakákoliv posilovna. Naším tipem pro vás je posilovna Praha KENTOYA FITNESS, ve které najdete kvalitní stroje a hlavně zkušené trenéry, kteří vám pomohou v sestavení optimálního cvičebního plánu. Vyzkoušet můžete i jiné druhy cvičení například jógu, tabatu, kruhový trénink a další. 

1

2. Myslete na svou pleť!

Podzim a zima se na pokožce podepisují velmi negativně, takže je třeba ji chránit. Ochranu a krásu můžete zvýšit jen šetrnou péčí. Používejte proto ochranou kosmetiku, čas od času si dopřejte i pleťovou masku. Pokud chcete být ještě krásnější a současně udělat dobrou věc pro vaši pleť, zajděte do solária. Prohřejete se a vaše pleť získá příjemné bronzové opálení.

2

I v tomto případě pro vás máme tip. Doporučujeme vám solárium Praha, které najdete v prostorách posilovny KENTOYA FITNESS. Vybaveno je špičkovými stroji, takže vaše opalování bude maximálně bezpečné a příjemné.

Pokud chcete být krásnější, musíte se také věnovat vašemu jídelníčku. Několik tipů na jeho sestavení najdete zde.

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno