Praha je ideální místo pro nákupy, pro romantický víkend s přítelem či pro divokou párty s vašimi kamarádkami. Dostat se do Prahy není problém, trable ale můžou nastat v případě, když hledáte příjemné ubytování za slušnou cenu. Jsme tu od toho, abychom vám dělali radost – takže pozor, máme pro vás tip na místo, kde se můžete ubytovat za nízkou cenu, užít si komfort a v centru Prahy být jen za několik minut.

Jedno místo a hned několik možností

Naším tipem na levné ubytování Praha je Rezidence Topolová. Jedná se o komplex, který nabízí hned několik druhů ubytování za slušnou cenu, kterou jinde nenajdete ani náhodou. V Rezidenci Topolová je možné se ubytovat v pokojích typu penzion, hotel, hostel a pronajmout si můžete také apartmán.

Bez názvu4

Platíte málo, takže zbývá na ostatní

Za jednu noc platíte opravdu málo, takže si peníze můžete schovat na jiné radovánky. Tak například jedna noc v hotelu v komfortním dvoulůžkovém pokoji vás vyjde na krásných 990 Kč. Cena je za pokoj, ve kterém máte k dispozici vlastní LED televizi, WI-FI, vybavenou kuchyň a samostatné sociální zařízení. Jestliže je na vás hotel moc velký luxus, zvolit můžete apartmán. Za něj platíte pouze 735 Kč / noc. Jestliže nemusíte mít super komfort, bohatě vám postačí hostel Praha Rezidence Topolová. Ubytovat se můžete v 1 až 7 lůžkových pokojích. Cena je až směšně nízká. Jednolůžkový pokoj na jednu noc vás vyjde na 385 Kč. Super, že?

Bez názvu5

V centru jste za chvilku

Rezidence Topolová se nachází v lokalitě Praha 10 a od jejích vchodových dveří je to jen 5 minut chůze na zastávku metra Skalka. Nezáleží tedy na tom, jestli vyrážíte za nákupy nebo si chcete užít výlet po památkách. Nemusíte nic složitě hledat, protože nastoupíte na metro a frčíte.

Jedno upozornění na závěr – jestliže chcete v Praze popít a užít si její noční život s kamarádkami, měli byste znát tato pravidla pití alkoholu na veřejnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno