Chystáte se na dovolenou a vaše proporce ještě zdaleka neodpovídají vašim představám? Nezoufejte a zaměřte se na přednosti, které ještě vyzdvihnout stihněte.

 

I když je léto dobou blahodárnou a většina se na něj těší, je to zároveň i důvod, který nejedné dámě přidělává velké starosti. Jak to tak už bývá, mnoho žen je se svým vzhledem věčně nespokojená a používá všemožné finty, jak se přikrášlit. Jestli ale každé ráno trávíte v koupelně věčnost, samy se potom cítíte nejisté, pokud máte být venku tak, jak vás příroda stvořila. Pobyty na pláži se pak stávají noční můrou, ve které hraje podstatnou roli vaše celulitida, madla láska či pobledlý obličej a nevýrazné oči. V takových situacích odhoďte stud a svobodně zvýrazněte své přednosti.

eyeshadow-680002_640

Jedním z problémů, který ne každá žena u vody překousne, je nezbytná absence make-upu. Ze zkušeností víte, že ani voděodolné řasenky nejsou žádná výhra. Nemůžete si promnout oči, řasy se lepí k sobě a na konec stejně vypadáte jako mrkací panenka. Otázkou tedy zůstává, jak oči zvýraznit bez řasenky, a nemuset se tak intenzivně sledovat v zrcátku, jestli někde nemáte šmouhy. Navíc zda jste od přírody bledý typ, pravděpodobně máte řasy kratší a nevýrazné. To můžete řešit častou návštěvou kosmetických salónů, kde vám řasy prodlouží. Ovšem neopomínejte, že ve většině případů vás po takovém zákroku kvůli nekvalitním lepidlům mohou obtěžovat alergie a silné podráždění očí, které pak horko těžko dáte do kupy.

eyeliner-702257_640

Místo náročných zákroků a rádoby voděodolných líčidel otestujte raději přírodní séra pro růst řas, které jsou hypoalergenní a využívají rostlinných prostředků pro podporu růstu. „Již druhý měsíc denně aplikuji sérum na řasy RevitaLash Advanced a z výsledků jsem ohromena. Nikdy dřív jsem bez řasenky z domu nevyšla a nyní už jí ani nepotřebuju, řasy mi zhoustly a prodloužily se.“, dělí se o své zkušenosti s revolučním produktem amerického výrobce Diana Pokorná z Brna.

woman-675104_640

Zda-li i vy máte nevýrazné oči a běžně nedáte bez make-upu ani ránu, zapomeňte na pochybná líčidla, která údajně vydrží i koupel v Rudém moři, a spíše zvolte cestu schůdnější a přirozenější. Nejen, že vás pak nebude nikdo považovat za princeznu, co nedá bez make-upu ani ránu, ale navíc ani nikoho nevylekáte svým odlíčeným já, kterého se normálně bojíte jako čert kříže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno