S blížícím se létem začíná většina žen uvažovat o nákupu nových plavek, se kterými se budou moci blýsknout u vody. Zatímco některé ženy mají ve své volbě okamžitě jasno, jiné si s výběrem neví rady a bezradně se probírají mezi jednotlivými kusy ve snaze narazit na ty pravé. Patříte i vy mezi ně? Pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek věnovaný přitažlivým bikinám a především jejich správnému výběru. Nechte se inspirovat a buďte v létě za hvězdu!

Trefou do černého jsou pestré barvy!

Pastelové a méně výrazné odstíny sice vypadají dobře, hitem letošního léta ale budou jasně křiklavé dvoudílné plavky, ve kterých bude jejich nositelka nepřehlédnutelná! Nebojte se upoutat na sebe veškerou pozornost a to nejen v očích opačného pohlaví, ale i v očích žen, ve kterých vzbudíte uznání, že se nebojíte vystoupit z řady. Letos tedy žádné šedé myšky, ba naopak sáhněte po křiklavých bikinách! Vesele žlutá, jasně růžová, zářivě tyrkysová – to jsou barvy tohoto léta!

08ba9e4050714459c24c53a300f6f9db

Podprsenka bez ramínek pro ty, co se nebojí!

Především pro ženy, ke kterým nebyla příroda, co se velikosti prsou týče příliš štědrá, mohou dát letos v létě přednost plavkám bez ramínek. I s touto volbou nezůstanete pozadu a věřte, že skutečně máte z čeho vybírat – ať už mezi bikinami v jedné, leč přitažlivé barvě, nebo mezi plavkami pyšnícími se zajímavým vzorem či motivem.

Oblíbené puntíky, které nikdy neomrzí!

Mezi nejoblíbenější motiv dámských plavek bezesporu patří roztomilé puntíky, které se do popředí dostávají i letos. Věnujte pozornost puntíkatým bikinám, které jsou hravé, veselé a vzhledově lákavé. Slibují vám pozornost opačného pohlaví, takže nemáte-li se za co stydět, rozhodně se odhalte! Pokud vám zrovna puntíky nejsou po chuti, můžete se inspirovat rozmanitou nabídkou na daniela-pradlo.cz, kde naleznete více než pestrý sortiment.

d17a15045dfbc1c0c186537394ca8057

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno