To, jak se partner k ženě chová, je často výsledkem toho, jak si ji váží, jak vnímá její hodnotu. Ptáš se jak být přitažlivá? Pro muže jsou přitažlivé hlavně ženy, které se mají rády a znají svou cenu. Muži, zralí na vztah, milují ženy, které mají sebe na prvním místě a vědí, co chtějí. Tak pojďme se bavit o těch mužích, kteří stojí za naši pozornost.

Sebeúcta jako bumerang

Nic není přitažlivější, než zdravé sebevědomí a sebeúcta. Pro muže obzvlášť. Velmi rychle zjistí, jak si žena sama sebe váží, podle toho, jak se chová. To, co dělá, dělá ráda a s láskou, ne proto, že se to od ní očekává, ale proto, že to tak cítí. Tvářit se sebevědomě tedy nestačí. Důležitější je, jak se projevujeme. Tím ukazujeme svou hodnotu. Partner je často našim zrcadlem, respektuje a váží si nás tak, jako my sebe. Platí to i opačně.

Určeme hranice

Nebojme se říci, pokud nám něco nevyhovuje. Když jim některé věci neřekneme, zapomeňme, že si to uvědomí. Jsou to přece chlapi … Chodí váš partner pozdě na rande?? Vadí vám to? Prostě mu to řekněte. Samozřejmě je důležité, umět to taktně podat. Chce z vás udělat adoptivní matku jeho dětí proti vaší vůli? Řekněte mu, jak to vidíte vy: “Tvoje děti jsou úžasné. Jsem ráda, že mají skvělou matku. Mám tě ráda a chci, abychom co nejvíce času trávili ve dvojici. ” Jistě pochopí, že vám nevyhovuje, abyste všechen volný čas trávili ve společnosti jeho dětí.

Neopouštějme svůj svět pro něj

Pochopitelně, že jste s ním ráda, ale nepřehánějte to. Přestanete být vzácná, protože jste stále dostupná.

Cituji: “Mám kopu zálib, málokdy jsem doma a nic nedělám. Já bych se ženou, která nic nedělá, nevydržel ani chvíli. Obdivuji ženy, které stále něco dělají a jsou pro věci angažované. Sport, umění, koncerty, studium jazyků, cokoliv … Ale když žena nemá v oblibě něčemu se věnovat, tak je jasné, že se pro ni muž stane objektem jejich zálib, resp. jediná záliba. Dusí ho ve vztahu – smsky, volání a nadbíhání. Donekonečna visí chlapovi na krku, jako okovy, lépe řečeno, jak železná koule. Pomoooc. Pak chlap začne přemýšlet, jak se jí zbavit. ”

Dovolme mu “dýchat”

My jdeme s holkama na nákupy, na kosmetiku, na nehty, ke kadeřnici, prostě máme své babské záležitosti. Měli bychom se naučit respektovat i ty “mužské”. Ne vždy se nám to daří.

Chlap si jde zahrát hokej, jeho přítelkyně se přijde “dívat”, jen aby byla tam, kde je on. Necháme ho občas zalézt do “jeskyně”

Jsou chvíle, kdy chlap potřebuje být sám, zalézt do své pomyslné “jeskyně”. Ne proto, že by mu na přítelkyni něco vadilo. Nic za tím nehledejme, neanalyzujme to a nemalujme čerta na zeď. “Já mám rád volnost a někdy chci být prostě sám a tečka. Je to jen pár dní v roce, neumím to vysvětlit, ale sám. “

Nemějme obavy, že nejsme dost dobré. JSME!

Jsou ženy, které se obávají vyslovit svůj názor. Stále se omlouvají, i když je jasné, že na vině nejsou ony. Berou na sebe vinu za všechno. Neomlouvejte se, pokud to tak necítíte a nebojte se, že něco pokazíte. Buďte sama sebou. Nehrajte si na něco, co nejste. Pokud vás má rád takovou, jaká jste, není důvod k obavám. A pokud má rád někoho, kým ve skutečnosti nejste, ale chtěl by, abyste byla, pak to není ten “pravý”, nemyslíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno