Každá žena touží být hýčkána. Bez ohledu na to, zda působí emancipovaně, dominantně, nebo naopak, jako slabá, jemná a příliš zranitelná bytost. Nedejme se zmást. Každá je uvnitř křehká a touží po lásce, i když se tváří, že ona vlastně nikoho nepotřebuje a vše zvládne sama. Tak, řekněme si, jak to ve skutečnosti je.

Apropo … Chápeme, že chlapi už mají plné zuby rad, jak by se měli chovat. Těmito řádky hodláme odhalit pouze kousek z naší skryté touhy – být skutečně ženou, ne dávat vám návod k použití.

Projevujete LÁSKU

Každá žena chce, aby se o ni její milovaný muž staral, aby ji opatroval, šetřil a byl jí skutečnou oporou. Ne proto, že by se sama o sebe postarat nedovedla. Ale proto, aby mohla dát prostor vlastní ženskosti, v její přirozené podstatě. Svobodně, snadno a s radostí, být ženou. Každá žena touží po partnerovi, který je hrdý, že může stát při ní, “vidí se v ní” a patřičně to umí i projevit.

Překvapíte LÁSKOU

Nečekáme dary, ale skutky. Samozřejmě, potěší nás, když nám cestou domů občas koupíte čokoládovou Milku nebo květinu. Tím nám dáváte najevo, že na nás myslíte, i když zrovna nejsme spolu. Ano, my, ženy, si často a rady domýšlíme, no a co …

Milujeme, když jste akční, nápadití a nenudíme se s vámi a můžeme si dovolit zbavit se na chvíli odpovědnosti, spolehnout se na vás. Byť jen uděláte plán na víkend. Rády se necháme překvapit.

LÁSKU VIDĚT

Když se na nás dívá partner s láskou a úctou. S takovou láskou, kterou nehodlá skrývat. Znáte to … Ať se dva ocitnou kdekoliv. Slova jsou zcela zbytečná. Cítit, lásku, respekt a úctu. Je to úžasný pocit. Svým postojem a výrazem, jako by říkal: Ano, toto je ona, “královna mého života”. Jsem na ni hrdý, miluji ji a stojím při ní.

LÁSKU CÍTIT

Jsou to maličkosti, které nic nestojí, ale pro nás tak hodně znamenají. Dávají nám pocit bezpečí. Jsou to projevy lásky, které si každá rozumná žena velmi váží, dokáže ocenit a opětovat.

Pozorní chlapi, kteří to pochopili, mají šťastné ženy. Ti ostatní, nikdy nedostanou od svých “půlek” tolik lásky, kolik by jim ve skutečnosti věděli a mohli dát … Je tak?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno