Bolest kloubů dokáže člověku velmi znepříjemnit každodenní pohyb. Je nutné si uvědomit, že za bolest kloubů si často můžeme sami. Na vině může být nesprávná obuv, nedostatek či naopak nadmíra pohybu, nesprávné sezení i strava. Pokud máte s klouby problémy, poradíme vám, jak se jich můžete zbavit poměrně rychle.

Správné držení těla je základ

Nejdříve ze všeho je nutné, se zaměřit na vnější příčiny. Klouby vás mohou bolet, protože neumíte dobře zacházet s vlastním tělem. I způsob sezení či chůze mohou být hlavní příčinou bolesti. Zásady zdravého držení těla i tipy na cviky, které od bolesti ulevují, najdete zde.

Výživa hraje klíčovou roli!

Aby klouby fungovaly bez problémů, musí mít především dostatek kolagenu. Tato látka je základní stavební jednotkovou pojivových tkání a také kloubní chrupavky. Pokud je jí nedostatek, klouby se rychle opotřebovávají a bolí. Nedostatek kolagenu může způsobit i řadu nemocí kloubů, které se obtížně léčí. Pravda je, že kolagen je do těla velmi obtížné dostat, protože se v běžných potravinách nachází jen minimálně. Vhodné efektivní řešení je, začít užívat přírodní doplňky stravy s jeho obsahem.

Klouby1

Jeden přípravek a bolest nemá šanci

Naším tipem pro vás je kloubní výživa Gelatina Plus maritime. Jedná se o přípravek určený pro podporu správné funkčnosti kloubů, který nad ostatními vyniká složením – obsahuje speciální kolagen na klouby MARITIME. Jedná se o výtažek bílkovin z mořských živočichů, který je pro lidské tělo maximálně přirozený a tak i snadno vstřebatelný. Přípravek dále obsahuje i 20 nejdůležitějších aminokyselin a vitamín C. Díky tomu působí pozitivně i na zdraví šlach, kostí i vazů. Díky obsahu vitamínu C pomáhá posilovat imunitní systém.

Vhodným doplňkem stravy je také osvědčená kloubní výživa Gelatina plus, která obsahuje hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM. Kolagen v této formě dokáže tělo efektivně vstřebávat a tím podporovat tvorbu kolagenu lépe než u přípravků s obyčejným nativním kolagenem.

Klouby2

Pokud se chcete bolesti kloubů zbavit, vyzkoušejte doporučené cviky a začněte užívat i doplňky stravy, uvidíte, jak rychle to zabere!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno