Co se týče nošení spodního prádla, jsou muži v drtivé většině velmi konzervativní. Nosí vlastně to, co jim doporučila jejich maminka a svůj zvyk nejsou ochotni změnit. Pravda je a často se i děje, že muži se díky nesprávné velikosti či střihu spodního prádla cítí nespokojeně a co si budeme povídat, ani nevypadají dobře. Řešíte podobný problém? Překapte ho luxusním spodním prádlem a spokojeni budete oba! Jaké vybrat?

Nad výběrem je třeba přemýšlet

Pokud vybíráte pánské spodní prádlo, musíte myslet na to, aby vašemu partnerovi plně vyhovovalo. Je třeba znát několik zásadních pravidel. První je, že střih musí být přizpůsoben postavě. Muži s malým zadečkem a úzkými stehny nejvíce ocení trenýrky. Pokud má muž široká stehna, budou mu více vyhovovat slipy. Boxerky jsou jakýmsi kompromisem mezi oběma a jsou tedy vhodné pro všechny typy postav. Pozor si dejte na velikost, musí být „akorát“. Důležitý je i materiál. Nejvhodnější je bavlna, případně i bavlna s příměsí elastanu, protože zaručuje teplený komfort a současně zajišťuje i odvod vlhkosti.

trenýrky1

Budou těšit jeho i vás

Pokud se rozhodnete pro trenýrky, doporučujeme ty od značky Trenzle. Jsou ušity z extra příjemného saténu, díky čemuž mužům nabízí úžasné pohodlí. Satén skvěle drží, takže trenýrky nekloužou a nevytvářejí pod oblečením nevzhledné boule.

trenýrky2

Pokud má váš muž raději klasický materiál – tedy bavlnu, pořiďte mu některý modelů od Represent. I v tomto případě je možné vybírat z mnoha rozmanitých vzorů a trenky navíc dostanete zabalené ve stylové plechovce!

Aby byl super sexy

Je známo, že ženám se na mužích nejvíce líbí boxerky. Není divu – pokud jsou vybrány dobře, krásně obepínají mužský zadeček a drží „mužské nádobíčko“ pěkně na svém místě. Mezi nejlepší rozhodně patří boxerky Calvin Klein, potěší kvalitou i trendy designem.

trenýrky3

A ještě jedna zajímavost na závěr – víte o tom, že bylo vynalezeno spodní prádlo, které dokáže pohlcovat pach? Více se dozvíte zde.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno