To, co je v zahraničí běžnou praxí, se v Česku stále ještě rozjíždí. Přejete si pronajímat byt pomocí portálů Airbnb, Booking, Agoda, TripAdvisor nebo Expedia? Pojďte se podívat, jak na to.

 

Sami? V žádném případě!

Chcete-li se do pronájmu bytu pouštět sami, rozhodně to nedoporučujeme. Brzy se z vás stane uhoněná hromádka neštěstí. Budete neustále pendlovat mezi bytem a svými běžnými aktivitami. Správa pronájmu bytu v Praze je komplexní služba, díky které se nemusíte o nic starat. Zajistí vám promo vašeho bytu, budou 24/7 komunikovat s hosty, uvítají je a předají jim klíče v kteroukoliv hodinu, zajistí profesionální úklid a údržbové práce. Ale co především?

 

Proč ušetříte?

Ceny za správu krátkodobého pronájmu jsou velmi nízké. Prozatím v těchto službách opravdu platí „za málo peněz hodně muziky“, je třeba toho využít. V případě, že jste byt již sami pronajímali, se jistě přiznáte, že to bylo vyčerpávající – hosté přijíždějí v různou část dne či noci, neustále něco potřebují a požadují, občas se stane, že něco v bytě přestane fungovat – a vy máte místo výdělku jen oči pro pláč. Přenechejte své starosti firmě, která váš byt nafotí a bude se o něj starat s péčí, jakou věnuje již více než 120 spravovaným apartmánům.

 

Kolik vyděláte?

Abyste zjistili, kolik můžete vydělat pomocí krátkodobého pronájmu, využijte na webu společnosti LET ME INN online kalkulačku. Zadáte základní informace o vašem bytu – kolik má ložnic, zda byl zrekonstruován nebo se jedná o starší byt, uvedete městskou část, ulici a fotografii bytu a tým profesionálů, který již uvítal téměř 20 tisíc hostů, vám zašle podrobné informace o výši výdělku, který můžete získat.

Krátkodobý pronájem bytu je skvělý způsob, jak si zajistit příjemný výdělek. Kolik si myslíte, že vydělá ten váš?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno