Líčení dokáže zázraky. Může tvou tvář rozšířit, zkrátit, ale i zúžit! Pokud máš kulatý obličej a chceš, aby působila štíhlejší, tak čti dál. Kulatá nebo oválná tvář je charakteristická tím, že je stejně dlouhá a stejně široká. Lícní kosti nejsou příliš viditelné a brada je kulatá. Při líčení se tento typ obličeje musí opticky zúžit a prodloužit. Pokud chceš vědět, jak opticky zúžit obličej pomocí líčení, tak si přečti tyto rychlé triky.

1. Používej světlou rtěnku

zuzit-tvar-1

Doporučujeme tělové a růžové odstíny. Tvoje rty budou vypadat opticky větší a to vytvoří efekt štíhlejší tváře.

2. Zvýraznit lícní kosti

zuzit-tvar-2

Začni výběrem kvalitního bronzeru a nanes ho pod lícní kosti a po bocích obličeje, v linii vlasů. Klíčové je co nejvíce vyzvednout lícní kosti. Pokud chceš opticky zmenšit dvojitou bradu, tak nanes bronzer i podél čelisti a na bradu. Bronzer by měl být o pár tónů tmavší než tvá pleť a proto s ním musíš pracovat velmi opatrně. Vždy ho pomocí štětce rozmazávaj do ztracena, aby nebyly přechody odstínů viditelné.

3. Zlehka obarvit líčka

zuzit-tvar-3

Velmi zabarvené tváře by mohly tvou tvář ještě více rozšířit. Proto pokud chceš dodat své tváři svěžest, použij jen jemný odstín  a malém množství a aplikuj ho na lícní kosti a líčka.

4. Zapomeň na tenké obočí

zuzit-tvar-4

Tenké obočí tvou tvář rozšiřuje! Nevytrhávej si obočí do tenkého tvaru. Vytrhávaj si jen chloupky, kterou jsou mimo přirozeného tvaru obočí. S hrubším obočím působí tvář omnoho štíhlejší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno