Zázračné kuličky

Mezi oblíbenou a vyhledávanou erotickou hračku patří například Venušiny kuličky. Tuto erotickou pomůcku používají ženy nejen ke vzrušení, ale také pro posílení intimních svalů. Díky pravidelnému používání Venušiných kuliček posílíte pánevní dno a můžete si pomoct od nepříjemností, kam patří například inkontinence.

V ideálním případě byste měli kuličky nosit alespoň půl hodiny denně. Získáte tím nejen silnější svaly intimních partií, ale také větší požitek při sexu. Naučíte se totiž pevnější sevření, které budete cítit nejen vy, ale i váš partner. První změny můžete pozorovat už po týdnu až dvou pravidelného používání. Vybrat si můžete z několika materiálů a vzhledů kuliček. Oblíbené jsou například Venušiny kuličky Candy Balls Lux, což jsou kuličky vyrobeny z pevného materiálu PVC a bez ftalátů. Tyto kuličky jsou určené pro vaginální, ale také anální masáž.

 

Léčba dysfunkcí

Další erotickou pomůckou, která má pozitivní účinky na zdraví, jsou dilda a vibrátory. Ty totiž dokážou léčit sexuální dysfunkce u žen. Nepříjemným problémem může být například vaginismus, což je bolestivé stažení svalů pochvy a pánevního dna, kdy je soulož nemožná. Dilda nebo vibrátor se poté používá k nácviku a postupnému uvolňování pochvy. Výhodou je různý tvar a vzhled těchto erotických pomůcek, některé z nich tak nemusí ani připomínat penis a ženy, které mají strach, se mohou naučit, že erotické hrátky a sex mají přinášet rozkoš a být hlavně příjemné. Vyzkoušet můžete například masážní vibrátor nebo Lust L5 nebo vibrátor na dráždění bodu G Leten Lucy. Tyto erotické pomůcky pak mohou sloužit i k léčení hypersexuality a nadměrné potřeby sexu. Pomocí dild a vibrátorů si tak můžete užít masturbaci a vyhnout se případné promiskuitě a vyhledávání většího počtu sexuálních partnerů.

 

Zdravá masturbace i uspokojení pro oba

V současné době jsou už naštěstí překonány mýty, které tvrdí, že masturbace je škodlivá a rozhodně byste si na ni měli dát pozor. Platí totiž pravý opak. Masturbace je přirozená součást milostného života. Může sloužit také jako skvělá předehra. Navíc dokáže léčit mnohé fyzické a psychické problémy. Ulevuje totiž od stresu, uklidňuje tělo před spánkem a pomáhá vytvořit si pozitivní vztah ke svému vlastnímu tělu. Vybrat si tak můžete z mnohých erotických pomůcek, pomocí kterých si můžete rozkoš navodit sami. Mezi nimi například realistická dilda, originální vibrátory, anální hračky a také erotické hračky pro páry. Například návleky na penis, vibrační kroužky nebo vibrátory pro páry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno