Chceš se navždy zbavit tmavých kruhů pod očima? Nejednu ženu trápí tento problém a proto jsme sesbírali ty nejlepší tipy a triky, které ti pomohou nejen se jich zbavit, ale také jim předcházet. Samozřejmě, existuje mnoho způsobů jak tmavé kruhy zakrýt make upem, ale proč je zakrývat, když se jejich můžeš zbavit navždy? Takže čti dál a dozvíš se jak se zbavit tmavých kruhů pod očima.

makeup-464665_1280

Pokud se budeš řídit následujícími radami, uvidíš rozdíl už po jednom týdnu! Tak neváhej a přečti si je:

1. Dej si pod hlavu o jeden polštář více. Je to neuvěřitelné, ale pomáhá to! Tím, že je hlava výše položená, zabraňuje tomu, aby se v dolních víčkách nehromadily tekutiny, protože tak vznikají kruhy pod očima.

2. Vyzkoušej oční masky. Skvěle zabraňují otokům a tmavým kruhům. Na trhu je velký výběr, stačí si vybrat tu nejvhodnější a používat ji alespoň 1 za týden.

3. Používej oční krém s obsahem vitamínu C a K. Nejenže pokožku vyživují, ale co je hlavní, i ji zesvětlí.

4. Vatové tampony si namoč do okurkové šťávy. Polož na oči a relaxuj cca 15 minut. Pokožku pod očima to oživí a rozzáří, uvidíš ten rozdíl. Namísto okurkové šťávy můžeš použít i ledovou vodu.

5. Cvič! Možná si myslíš, že to kruhy pod očima nesouvisí, ale mýlíš se. Cvičením podporuje cirkulaci krve po celém těle. Můžeš vyzkoušet jógu, stimuluje dýchání, což pomáhá získání zdravé pleti.

6. Nikdy si nezapomeň odlíčit oči před spaním. Během spánku má tvá pokožka odpočívat a dýchat, ne nasávat škodlivé látky z kosmetiky.

7. Použij sáčky z čaje na oči. Lehni si a relaxuj. Čaj obsahuje výživné látky, které pomohou odstranění otoků a tmavých kruhů pod očima.

PŘÍRODNÍ TRIKY NA LÉČBU tmavých kruhů pod očima

Polož studené bramborové plátky na oči. Nech působit 30 minut – tvá pokožka bude svěží a zářivá
V dopoledních hodinách dávej pod oči studený obklad – stahuje cévy. Studená voda tlumí tmavé kruhy, ale i oteklé oči.
Použij kokosový olej nebo olej z hroznových jadérek v malém množství jako výživu na pokožku pod očima. Jen ho prsty jemně vklepkaj do pokožky
Nakonec nejvzácnější řada – pij hodně vody a dopřej si alespoň 8 hodin spánku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno