Trápí tě kruhy pod očima? Popraskané žilky či náznaky vrásek? Je úplně jedno jestli máš pokožku suchou, smíšenou nebo mastnou. Každá se potřebuje napít! Pití vody je nejlepším prostředkem pro pěknou a napnutou pokožku. A proto dodržovat pitný režim je klíčové pro tvou krásu a zdraví.

drop-of-water-417468_1280

Jak škodí nedostatek vody mé pleti?

Pleť, které chybí voda je unavená, bez přirozeného jasu a místy se začne i loupat. Pokožka ztrácí svůj odstín nebo se zbarvuje mírně do siva. Je na pohled starší a ztrácí přirozenou rovnováhu.

Čím je pleť starší, tím více vody potřebuje, protože již ztrácí svoji elasticitu. S narůstajícím věkem, proto nesmíte zapomínat i na používání kosmetických přípravků. Zbytečně svou pleť nezatěžuj chemikáliemi. Dopřej jí dostatek vody zevnitř a zvenčí kvalitní kosmetiku. Nejlepší bude, když sáhneš po kosmetice s přírodním složením.

Jak mi pravidelné pití vody pomůže?

Voda je nejen pro naši pleť, ale i pro naše tělo hotovou esencí. Přenáší výživové látky do krve, pečuje o látkovou výměnu a vyplavuje škodlivé látky z těla. Voda naplňuje zdroje vlhkosti kůže, zlepšuje její prokrvení a elasticitu. Také jí dodává čerstvý a zdravý vzhled.

Vypijte denně 2 až dva a půl litru vody – pokud je teplo a při sportovních výkonech ideálně ještě více.

Ještě ti prozradím mou zkušenost:

Denně jsem pila tak maximálně litr tekutin. Bývala jsem často nemocná, trápily mě kruhy pod očima. Dnes piju tak 2,5 až 3 litry vody denně. Můj zdravotní stav je mnohem lepší, kruhy pod očima téměř nemívám a nepotřebuji tolik jíst, protože se cítím naplněna. A o energii organismu ani nemluvím. Takže komu to stojí za to? Výsledky nenechají dlouho na sebe čekat 🙂

Kolik vody vypiješ denně ty? Napiš nám tvůj názor do komentáře 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno