Společnost Hobbytec se řadí mezi přední výrobce vybavení na zahradu a k rodinnému domu. Dlouhá historie značky a profesionální přístup jim pomohl k vybudování silného jména. Jasná vize nabízet produkty a konstrukční řešení v nejlepší kvalitě se vždy stává dokonalou strategií. Díky úspěšnosti a rostoucí popularitě se Hobbytec rozhodl pro mimořádnou předvánoční akci.

Veškerá zakázková výroba je obdařena akcí montáže zdarma.

 

Hliníkové pergoly za polovinu?

Ano, součástí této akce je radikální úprava ceny, která je u vybraných modelů snížena až o polovinu z původní hodnoty. Ještě do nedávné doby si klient připlácel za případnou kompletaci a montáž na místě určení.

Zavolejte nebo si na stránkách společnosti do konce roku objednejte jeden z nabízených modelů a montáž získáte zcela zdarma. Ušetříte tak nejen výraznou sumu peněz, ale i čas strávený u výstavby konstrukce.

 

Hliníková pergola Pollard za polovinu

Hliníková pergola Pollard je vhodná pro všechny zájemce o nenásilné a vzhledově příjemné zpracování. Čistý design, jednoduché konstrukční řešení a rozměrová charakteristika pod vaším dohledem. Zvolte si zakázkovou výrobu modelové řady Pollard a získejte originální zastřešený prostor s mimořádnou odolností vůči rozbití.

Pollard pergola nevyžaduje žádnou údržbu a přes to vám bude sloužit i několik desítek let. Odolnost zastřešení je dána polykarbonátem, z něhož je vyrobena aktuálně velmi poptávaná střešní krytina. V porovnání s plexisklem je 30 x silnější a 300 x odolnější než klasické sklo. Poskytuje perfektní prostupnost světla a ochranu před UV zářením. Nenechte se při svém posezení nebo relaxaci rušit a zvolte si pergolu Pollard a dokonce získáte i LED osvětlení v hodnotě 5 000 Kč zdarma.

Pro více informací o probíhající akci navštivte internetové stránky výrobce na adrese www.hobbytec.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno