Světe div se, ale zdraví může i chutnat. Ty tam jsou doby, kdy vše, co bylo zdravé, mělo divnou, nemilou příchuť, leckdy až odpornou pachuť. Dnes jsou mezi zdravé jídlo naopak zařazovány ty největší lahůdky světa a stravovat se nutričně správně se řadí mezi hlavní devízy v hodnocení životního stylu.

Jíst nepravidelně a nezdravě se již nenosí. Móda rychlých občerstvení, produkujících jídla na bázi přepáleného oleje, jsou již za zenitem. Fenoménem dnešní doby jsou krabičkové diety. Krabičková dieta vás naučí jíst v pravidelných intervalech a po malých porcích. Jídlo z krabiček 5x denně je šité přesně na míru člověku, který chce trvale zhubnout a svou figuru si udržet. Už žádné výkyvy váhy a jo-jo efekty.

 

Mana pro žaludek i metabolismus

Charakteristickým znakem stravy z krabiček je nutriční vyváženost, energetická dostatečnost a hlavně čerstvost a chutnost. Ideální poměr bílkovin, sacharidů a tuků je zárukou, že bude váš metabolismus pracovat správně a lebedit si bude i váš žaludek. Krabičková dieta Praha nakládá jen s čerstvými surovinami, které zpracuje vařením nebo jinou úpravou do finálních produktů.

Profesionálové od fochu používají osvědčené a k potravinám šetrné postupy s nejmodernějším vybavením. Při výrobních procesech jsou dodržovány nejnáročnější hygienické požadavky. Ihned po tepelné úpravě jsou jídla přendána do originálních krabiček, které se neprodyšně uzavřou, označí a takzvaně šokově zchladí v speciálním zařízení na ideální teplotu. Ta zaručuje, že si jídlo zachová všechny své vlastnosti.

 

Hlad není dobrým rádcem

Dieta je pro mnohé synonymem k hladovění a trhání si od úst. To ale v tomto případě neplatí. Zdravé hubnutí, to je především dostatečný přísun živin a energetická dostatečnost. Zdravé hubnutí z krabiček, to je symfonie chutí a pestrobarevnost užitých surovin. Příkladem denního menu je medové müsli s vlašskými ořechy a bílým jogurtem, vajíčková pomazánka s žitným chlebem, domácí špagety s vepřovu panenkou, lesními houbami a sýrem grana padan, smoothie s jogurtem, banánem a kakaem a rizoto s kuřecím masem, sušenou šunkou, hráškem, sýrem grana gadano.

Denní jídelníček lze objednat od 340 korun, což je božská cena pro fitness fanjšmekry. Zdravé stravování ještě nikdy nebylo dostupnější, finančně výhodnější a chuťově lahodnější. Objednat je můžete na telefonu +420 702 009 050  nebo na webových stránkách www.chutnadieta.cz. Při objednávce 6 a více dnů je doprava po Praze zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno