Při výběru svatebního tématu a nálady celé svatby se můžete inspirovat ročním obdobím nebo oblíbeným filmem či seriálem. Důležité je, aby se téma líbilo, jak nevěstě, tak ženichovi. Pokud máte společný koníček, zkuste jej také zapojit do výzdoby, nebo ho využijte alespoň do zábavy. Jako téma svatby slouží i místo prvního polibku nebo prvního rande.

Inspirace

Máte vybrané datum, ale nevíte, jak by celá svatba měla vypadat? Zařiďte si svatbu podle ročního období. Podzimní svatba vypadá nádherně v barvách spadaného listí. Jarní zase v zelené barvě, která se probouzí všude kolem a dá se spojit s jemnými pastelovými odstíny. Na letní svatbu se hodí zářivější a barevnější odstíny a na zimu zase naopak studené tóny s bílou barvou v popředí. Inspirovat se můžete taktéž místem, kde se má konat svatební hostina nebo samotný obřad.

Kde všude použít svatební téma

Začněte například pozvánkami. Zlaté písmo a holubička jsou již dávno passé. Nebojte se použít oblíbenou filmovou nebo knižní hlášku, nebo motiv, který vás, novomanžele, spojuje. Při výzdobě můžete opravdu popustit uzdu své fantazii. Jediné pravidlo je, abyste toho nekombinovali příliš moc dohromady.

Svatební šaty

Ať už se jedná o svatební šaty nevěsty nebo padnoucí pánský oblek pro ženicha, i v tomto případě se inspirujte zvoleným tématem. Stejně tak zkuste zvolit svatební doplňky ve stejném tématu. Nemusíte být typická nevěsta v bílé barvě a nemusíte mít dokonce ani podpatky, vyčesané vlasy v drdolu nebo třeba korzetové šaty. Nebojte se být originální a odlište se svou svatbou od ostatních.

Něco navíc

Ve fotokoutku použijte veškeré vtipné propriety, které vás vystihují. Použijte cedulky s osobními, filmovými nebo vtipnými hláškami, a těšte se na přenesení vtipné atmosféry a dobré nálady přímo na fotky. Zábavu zkuste také sladit se zvoleným tématem. Na první tanec použijte hudbu z oblíbeného filmu nebo seriálu. Připravte si pro hosty kvíz, jak dobře se navzájem s protějškem znáte a jak dobře vás znají oni.

Ať už se rozhodnete téma své svatby ladit jakkoliv, nezapomeňte, že tento den je jen o vás a nenechte se vykolejit tím, že někdo to může cítit jinak. Je to vaše svatba a vy si ji naplánujte přesně podle toho, jak chcete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno